Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

[Propozycja] Rangi

catarts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis propozycji: 
Chciałbym złożyć propozycję, utworzenia rangi  "Webdesigner" , ponieważ są tutaj osoby które, zajmują się projektowaniem szat stron WWW jak i identyfikacji wizualnej itp. Obecnie w randze "Grafik" znajdują się osoby, które zajmują się tworzeniem sygnatur, awatarów, które zaliczają się do "Grafików" ale moim zdaniem forumowych. Wykonują oni liczne zlecenia dla użytkowników z tego forum.
Moim zdaniem nie ma sensu, mieszać ze sobą takich osób, ponieważ inni zajmują się tylko projektowaniem w większej skali a inni w mniejszej i nie ma sensu ich umieszczać w tej samej grupie. Gdzie w radze "Grafik" znajdzie się osoba, która wykonuje tylko szaty graficzne, logotypy pod zlecenia płatne, firm, osób prywatnych, a ktoś wysyła mu zapytanie na PW, czy wykonasz mi banner, logo, tło na facebooka itp, po czym osoba odmawia mu. Spotkałem się z takimi osobami, które poczuły się urażone i od razu "Jak to masz rangę grafik i nie możesz mi wykonać zlecenia?" Ludziom na  forum ranga "Grafik" kojarzy się z osoba która wykonuje zlecenia pod użytkowników.
Jeżeli, ma być to forum w jakiś stopniu o grafice, to żeby to miało sens, powinno się odizolować od siebie takie osoby.
Pozdrawiam.

Zmiana nazwy Grafik przydałaby się, ponieważ jest zbyt ogólna i nie powinna być kojarzona z osobami robiącymi awatary i sygnatury. Co do webdesignera jestem za. Przyda się coś takiego. Ale czy to nie robienie wysypiska? Kolejna ranga. Rezygnacja z czegoś by się przydała, np. z ucznia grafika

1675319688_Beznazwy-1.png.316c9402ebfe9e98ad7a6d252d2be251.png

[quote]Ale czy to nie robienie wysypiska? Kolejna ranga. Rezygnacja z czegoś by się przydała, np. z ucznia grafika [/quote]Dla mnie nie jest to żadne robienie wysypiska, tylko odpowiednie przydzielenie osób do poszczególnych grup.
Moją propozycją było by zrobienie tak aby:
- Zmiana z "Graficy" na "Grafik" - osoba zajmująca się, wykonywaniem zleceń dla użytkowników forum.
- Zmiana z "Uczniowie Grafika"  na "Młodszy Grafik" (Innego określenia nie widzę, "Uczniowie" to pojęcie względne) - ponieważ, nazwa "Uczniowie Grafika" jest zbytnio przekoloryzowana, gdyż oznacza to, że podlegają pod Grafików i są przez nich praktykowani, gdzie na pewno tak nie jest (mogę się mylić). Byłaby to - osoba początkująca w grafice, zajmująca się wykonywaniem zleceń dla użytkowników forum.
- Utworzenie Rangi "Webdesigner" - czyli osoba o wyższych zdolnościach graficznych, zajmująca się projektowaniem stron internetowych oraz identyfikacji wizualnej itp.
Wydaje mi się, że tak będzie najkorzystniej i najlepiej

Edytowane przez Gość

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.