Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo serwisu wytrzezwialka.pl

Tematyka: Serwis społecznościowy, humor, rozrywka

Dodatkowe informacje: Dzień dobry, zmieniam domenę i częściowo tematykę dlatego potrzebuję nowego logo. Jest to portal społecznościowy na którym ludzie będą opisywać i komentować swoje przygody po alkoholu oraz poprawiać humor podczas kaca. Stylizacja logo może być podobna do tego co było poprzednio (postsspot, wciąż jest ono widoczne na www.wytrzezwialka.pl - przede wszystkim podoba mi się ta czcionka wzięta od słuchawek beats, ale jeśli ma ktoś inny pomysł to można podsyłać).

Myślałem że można coś zadziałać dodając zamiast literki "t" krzyż jak w logach aptek (wytrzeźwiałka posiada swoich pacjentów) albo nawiązać do alkoholu dodając gdzieś symbol promila, alkomatu, itd. 

Znalezione obrazy dla zapytania: logo apteka 

Propozycje proszę umieszczać w temacie, na koniec z osobą która podesłała najlepszy projekt chciałbym spisać umowę na przeniesienie autorskich praw majątkowych. Pozdrawiam

Kwota wynagrodzenia: 100 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Tydzień (do 08.03)

Kontakt: Tutaj lub kontakt@wytrzezwialka.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za pierwsze projekty, @Saybra bardzo fajnie to wymyślił. Podoba mi się zarówno czcionka jak i logo, ale tak jak napisałem daję sobie tydzień na decyzję bo może pojawi się coś jeszcze.

@Halluc dobra czcionka, ale same logo przypomina trochę kardiograf.  Nie wiem czy taki był zamysł (zgon ? ), ale chyba trochę za mocne.

@FRESH Studio i @OEBDesign dzięki, ale nie te czcionki

Edytowane przez Paddington
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.