Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logotyp dla marki osobistej

grekudj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp dla marki osoboistej.

Tematyka: Budowanie biznesu / Marketing / Szkolenia

Dodatkowe informacje: Cześć! Potrzebuję loga dla nowo powstającej marki osobistej na stronę internetową. Logotypiem miałoby być moje imię i nazwisko - Gracjan Dahm. Bardzo zależy mi na mocno minimalistycznym/modernistycznym logu. Kolor najlepiej czarny z jakimś kolorowym dodatkiem tzw. szczegółem. Mocno stawiam na kreatywnośc grafika w tym momencie. Z moich wizji, można byłoby dodać jakieś zarysy laptopa w tym logo, aczkolwiek nie jest to koniecznie. Nie wykluczam żadnych innych wizji na to logo. Można nawet dodać jakiś znak z klawiatury kolorowy - sugeruję tylko, w jaki sposób można to ugryźć - jak wspomniałem, liczę na Waszą kreatywność.

Kwota wynagrodzenia: 350 PLN.

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: 06.03.2020

Kontakt: smartwayrenting@gmail.com

Panowie, dziękuje za prace. To kompletnie idzie w innym kierunku niż oczekuje. Głównym logotypem ma być moje imię oraz nazwisko. Reszta to tylko malutkie dodatki, które mogą być a nie muszą. Dzięki, pozdrawiam 

Teraz idzie to w lepszym kierunku! Zdecydowanie! @Derox fajnie, prosto, minimalistycznie. Tylko kolor różowy raczej nie za bardzo mi tutaj pasuje, możecie  pokombinować coś inaczej. Czekam na dalsze propozycje. Pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.