Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logotyp pilkarska strona internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp dla pilkarskiej strony internetowej

Tematyka: Sport

Dodatkowe informacje: Hej, potrzebujemy logotyp pilkarskiej strony internetowej Calcio.pl . Fajnie jakby to bylo od razu polaczone z logomarkiem. https://99designs-blog.imgix.net/blog/wp-content/uploads/2019/07/Pepsi_logo_emblem_logotype-2.png?auto=format&q=60&fit=max&w=930 np. jak Pepsi, aby mozna bylo dac jako faviconke logomark. Chcielibysmy zeby to bylo uzytkowane na facebooku, twitterze i kilku innych spolecznosciowych rzeczach. Na Facebooku jestesmy jako CalcioPL i mamy tam logo, ale chcemy go calkowicie zmienic. Jako napis nie musi byc Calcio.pl moze byc CalcioPL przykladowo, bez kropki. Nie potrafie raczej opisac jak ma to wygladac. Moge wiecej info udzielic przez fbhttps://www.facebook.com/91hubertsa - jestem osoba bezposrednio odpowiedzialna za ten projekt, wiec prosze o kontakt w razie pytan. Budzet jest w zaleznosci od wymagan i wykonania. Dziekuje z gory wszystkim, ktorzy zdecyduja sie cos wykonac.

Kwota wynagrodzenia: do ustalenia 

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: polowa marca 2020

Kontakt: mcnamara1891@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, chyba nie tego szukamy. Fajnie by bylo wykorzystac slowo Calcio, nie musi byc nawet pl. Nie musi byc to mega pilkarskie, wazne zeby mialo wlasna tozsamosc. Kolorystyka tez nie musi byc koniecznie bialo/czerwono/zielona. Dziekuje. 

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ? całkiem fajne. Podoba mi się. Trochę za bardzo wpada w barwy klubu AS Roma, można by tez pokombinować z tym napisem Calcio dodać jakaś piłkę w o, chociaż nie koniecznie - to tylko dygresja moja. Czekam na kolejna propozycje 

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej mi przypadly do gustu prace @SOBCHUCK i @Derox . @Derox, a mozna prosic jeszcze jakas propozycje ? I chyba jednak z PL, bo to calcio wyglada tak lyso. Dziekuje. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.