Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo na Facebooka i zdjęcie w tle

Tematyka: Import pojazdów

Dodatkowe informacje: Szukam również osoby do ciągłej współpracy

Kwota wynagrodzenia: 100

Sposób wynagrodzenia: Przelew lub Blik

Termin wykonania: Jak najszybciej

Kontakt: Najlepiej www.Facebook.com/MattyUSA

Potrzebuję Logo i zdjęcie w tle. Prowadzę trzy duże FanPage odnośnie Importu pojazdów z USA - DUBAJU oraz Danii, o ile mam fajne logo i zdjęcie na Import pojazdów z USA to jeśli chodzi o Dubaj czyli www.Facebook.com/MattyDubai już nie mam oraz na Danię też nie. Dubaj kojarzy mi się z zielonym kolorem, Dania z pomarańczowym i w takich kolorach chciałbym mieć Loga i zdjęcia w tle na Facebooku. 

•  
  •  
  •  

IMPORTER POJAZDÓW Z USA
www.Facebook.com/MattyUSA

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, przygotowałam propozycję logo dla importu z Dubaju. Jeśli Ci się spodoba proponuję współpracę przy reszcie projektów ?

Te szare kreski to znak wodny, zniknie jeśli się zdecydujesz na moją pracę.

mrsblack_dubai.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam, ja proponuję coś takiego. Jeśli ma Pan 3 FP, postawiłbym na jednorodność ? 

Jeśli chodzi o zdj profilowe, ustawilibyśmy je tak by widać było też napis "Import aut z ....." 

Pozdrawiam! 

MATTYYa0000.png

Edytowane przez Filip Kuc
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kontaktowałam się ze zlecającym przez facebooka. Dostałam informację, że już zakupił logo od kogoś innego.
I rzeczywiście na tamtym fanpage pojawiło się nowe zdjęcie profilowe. Także raczej temat do zamknięcia.

@Michał 

Edytowane przez Mrs Black
Oznaczenie administratora przy odpowiedzi
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.