Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Adobe XD Problem wklejania zdjęcia


dawidek2
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dawid,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem przy wklejaniu zdjęć w formacie .png, nie maja backgrounda a po wklejeniu do adobe Xd robi się biały bg. Wie ktos jak to usunąć?

I jak można przesuwać ekran swobodnie myszką? bo cały czas musze używać ctrl+ scroll

Edytowane przez dawidek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
5 minut temu, dawidek2 napisał:

Mam problem przy wklejaniu zdjęć w formacie .png, nie maja backgrounda a po wklejeniu do adobe Xd robi się biały bg. Wie ktos jak to usunąć?

Przerzuć obok artboarda w puste miejsce.

6 minut temu, dawidek2 napisał:

I jak można przesuwać ekran swobodnie myszką? bo cały czas musze używać ctrl+ scroll

Ctrl + lewy to swobodne przesuwanie artboarda, a spacja albo scroll całego obszaru roboczego.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie jak pociąc laya w adobe Xd? Jest też może jakieś info jaki padding mam na stronie itp żebym mógł to perfekcyjnie zakodować jak jest na projekcie ?

I czy jest jakis plugin do Adobe XD z ikonami typu font awesome? Bo do photoshopa jest takie coś 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez dawidek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
9 godzin temu, tanuki napisał:

Nie da sie pociąć w adobe xd

Przecież z tym nie ma żadnego problemu i to jest 10x szybsze niż w Photoshopie ?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

2:40

A jeśli nie chcesz eksportować wszystkiego, w panelu warstw wystarczy zaznaczyć pierwszą ikonkę na prawo od nazwy warstwy, a następnie przy eksporcie wybrać 'Batch'.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Dawid napisał:

Przecież z tym nie ma żadnego problemu i to jest 10x szybsze niż w Photoshopie ?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

2:40

A jeśli nie chcesz eksportować wszystkiego, w panelu warstw wystarczy zaznaczyć pierwszą ikonkę na prawo od nazwy warstwy, a następnie przy eksporcie wybrać 'Batch'.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Znasz może jeszcze jakiś sposób jak przenieść plik adobe Xd do Photoshopa? tak żeby był w orginalnej rozdzielczości co w Xd, bo jak próbuje eksportować to same obrazki itp osobno się zapisują, a chciał bym jako całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
2 minuty temu, dawidek2 napisał:

Znasz może jeszcze jakiś sposób jak przenieść plik adobe Xd do Photoshopa? tak żeby był w orginalnej rozdzielczości co w Xd, bo jak próbuje eksportować to same obrazki itp osobno się zapisują, a chciał bym jako całość.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
  • Rozwiązanie
3 minuty temu, dawidek2 napisał:

Widziałem to ale właśnie nie mam illustratora ?

Spróbuj tego:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ale nie bardzo rozumiem jaki jest sens otwierać .xd w Photoshopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.