Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Photoshop grafika


Movment
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Restive,

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludzie, wiece może jak robić taką grafikę, bardzo bym chciał takie coś potrafić, od zawsze się jarałem takim rzeczami, jestem początkującym, ale coś tam potrafię, może ktoś z was mi pomoże, bym był bardzo wdzięczny 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Większość z tych prac zrobiona została na zasadzie znalezienia obrazka w internecie (wysz. "neon city" lub coś tego pokroju) do tego dodane zostały napisy z wypełnieniem, a niektóre po prostu z białym konturem. Dodatkowo na jednej pracy jest dorzucony obrazek statuy Michelangelo z gumą i może dodatkowo znajdą się jakieś drobne tekstury lub korekcje barwy. Myślę, że po zapoznaniu się z poradnikami dotyczącymi obsługi Photoshop lub Gimpa początkująca osoba jest w stanie sobie z tym poradzić metodą prób i błędów. 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • Rozwiązanie
W dniu 3.04.2020 o 12:02, Movment napisał:

Rozumiem, dzięki, a wiesz może, jak można uzyskać taki efekt latających pyłków, wiem, że to animacji, tylko, jak takie coś zrobić, bo jest dużo tego w necie tylko Oni robią śnieg a nie takie fajne pyłki.

Myślę, że taki efekt (w formie animacji oczywiście) uzyskasz przy pomocy programu pokroju Adobe AfterEffects lub innego do tworzenia animacji. Szczerze to sam nie siedzę w animacjach, więc z konkretnym przebiegiem tworzenia takich "pyłków" niestety nie jestem w stanie pomóc, aczkolwiek myślę, że na tym forum jest sporo doświadczonych osób, które akurat w tej dziedzinie siedzą i są w stanie pomóc. Od siebie polecam oglądać jakieś poradniki, szczególnie te zagraniczne, gdyż chyba najwięcej idzie z nich wynieść. Tutaj przykładowo poradnik do tworzenia tych "pyłków" o ile oczywiście dobrze zrozumiałem, że to miałeś na myśli -

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.