Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Sieć serwerów różnych gier (cs, minecraft, gta)

Dodatkowe informacje: Nazwa sieci 'AnotherLife' preferowany slogan 'więcej niż gry' 
Co nam się podoba? Logo forum https://forum.arenaskilla.pl/
Również to : https://cs-porobieni.pl/uploads/monthly_2019_11/logo.png.324fcb5366ece3186e7532a88a8be6f7.png
Również kolor czerwony jest akceptowalny. 
Nie ukrywam, że projekty mające 'ikonkę' (to się chyba fachowo nazywa sygnet) będą bardziej brane pod uwagę.
Fajnie jeśli grafik byłby chętny do współpracy bo zapewne będzie kilka dodatkowych prac ? 

Kwota wynagrodzenia: do 200zł (w zależności od wyceny wykonawcy)

Sposób wynagrodzenia: przelew / paypal / psc

Termin wykonania: do końca tyg tz. 12.04.2020

Kontakt: Najlepiej na forum ewentualnie jeśli ktoś posiada discorda to zapraszam tu - Baroszek#8621

Edytowane przez Baroszek
Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, dziękuję za wszelkie prace.
Niestety nic nie wywarło na mnie jeszcze takiego WOW. 
Pierwszy raz to powiem ale jest zbyt minimalistycznie, wiem minimalizm jest teraz w modzie ale sygnet musiałby być bardziej nawiązujący do gier. 
Same koncepcje są bardzo fajne jeśliby to było logo jakiejś firmy, ale jednak tutaj głównie kierujemy się grami.

Więc jeszcze poczekamy troszkę, może zgłoszą się dodatkowe osoby byłoby super ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja ode mnie. Możliwe poprawki/zmiany kolorów etc.

YGjy5Sx.png

I tak myślę, żę chyba pasek przedzielający człowieka trzeba usunąć ale to podrzucę poprawkę później.

wk2TofH.png Tak na szybko poprawione

Edytowane przez kabotji
Odnośnik do odpowiedzi

A więc komentarz.

Póki co dostałem kilka prac tutaj kilka na priv.
Odnośnie prac w poście to najbardziej podoba mi się propozycja użytkownika @Radkowy
Odnośnie priva dziś dostałem ciekawą propozycję od użytkownika @JSendpl

Ogółem cieszę się, że jest takie zainteresowanie.
Bardzo dużo prac jest takich minimalistycznych nie nawiązujących do motywu gier, bardzo fajna jest propozycja @kabotji tylko wymagałaby dopracowania, ale sam zamysł jest ciekawy.
Poczekam jeszcze do dnia jutrzejszego na decyzję, może ktoś jeszcze coś podrzuci.

• Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@FINCH Design i teraz to ja mam takie WOW, jeśli nic się do jutra wieczorka nie zmieni to się odezwę ? 

Dziękuję wszystkim za wszelkie propozycje. Najbardziej do mojego serducha trafiła propozycja @FINCH Design naprawdę mnie to chwyciło i poczułem WOW.

Jak dla mnie temat do zamknięcia. 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za propozycję i życzę wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt ❤️

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.