Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo dla lekarza rodzinnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje logo dla lekarza rodzinnego które ma wpadać od razu w oko, być przyjazne i wyróżniać się. Chce kreatywnego projektu, nie wklejonego ani żadnej zlepki. Założyłem nowy temat , bo nie mogłem edytować poprzedniego, zwiekszylem rowniez stawke za logo do 200 zł

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka:  Medycyna , lekarz rodzinny

Dodatkowe informacje:  Stetoskop , uśmiech, mrugnięcie . Do logo potrzebuje imię i nazwisko . W załączniku przykład (2 obrazek z sercem ma fajne kontury)

Kwota wynagrodzenia: 200 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: ASAP

Kontakt: PW

2e740de7-f688-4580-9643-062508b2dfb4.jpg

preview-true-love-logo-mocca-design.jpg

animal_hospital.jpg

life_coach_big.jpg

Edytowane przez Melanby
Odnośnik do odpowiedzi

sofia1.thumb.jpg.79b396504dc9505d195f8de9d7454aab.jpgsofia.jpg.eeba6a1539daf8c32e57385beadc7af3.jpg

3 minuty temu, Filip Kuc napisał:

Ja nic nie ukradłem, użyłem do swojej pracy stetoskopu ponieważ nie miałem pomysłu na jego wykonanie. A przypominam że jest on ogólnodostępny, więc nie życzę sobie takich słów w moją strone. 

Proszę byś zapoznał się z Regulaminem Forum, konkretnie działem zleceń. A jeśli się pogubisz to podpowiem ci z góry że chodzi o podpunkt trzeci.

Pozdrawiam 

Użyłeś NIE SWOJEGO stetoskopu do SWOJEJ PRACY. 

Proszę byś zapoznał się z licencją portalu https://www.freepik.com/home bo nie widzę w twojej pracy dopisku który powinien się tam znaleźć czyli "designed by freepik.com" 

W skrócie podsumowując zerżnąłeś gotowe logo z internetu i dodałeś kilka czcionek do wyboru i chcesz za to 200 zł. Człowieku nie kompromituj się i odpuść

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.