Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo - 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje logo dla lekarza rodzinnego które ma wpadać od razu w oko, być przyjazne i wyróżniać się. Chce kreatywnego projektu, nie wklejonego ani żadnej zlepki. Założyłem nowy temat , bo nie mogłem edytować poprzedniego . Chciałbym dodać, że jak spodoba mi się logo, chce pociągnąć dalej współprace o rozbudowe strony, facebooka , treści reklamowych itd. Więc to okazja dla grafika 

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka:  Medycyna , lekarz rodzinny

Dodatkowe informacje:  Oryginalne, ostatnio był stetoskop ale nie wyszło tak jakbym oczekiwał

Kwota wynagrodzenia: 200 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: ASAP

Kontakt: PW

5f37d896-65ed-4ab9-b60d-2762e862af09.jpg

92db36a6-6102-4941-b7b6-5d77a8027cf5.jpg

db6392cc-194c-45c7-ac4f-079ba5702721.jpg

Edytowane przez Melanby
Odnośnik do odpowiedzi

Trzeci temat? Naprawdę? Wystarczy po obejrzeniu kilku prac dać jakieś wskazówki, nakierować grafików, a nie co chwila zamykać i otwierać temat bo coś jest nie tak jak Pan/Pani oczekuje mimo, że nie napisze Pan/Pani nawet jednego komentarza do pracy. Działa to tylko na pańską niekorzyść.

Odwiedź mnie na facebook?

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Radkowy napisał:

Trzeci temat? Naprawdę? Wystarczy po obejrzeniu kilku prac dać jakieś wskazówki, nakierować grafików, a nie co chwila zamykać i otwierać temat bo coś jest nie tak jak Pan/Pani oczekuje mimo, że nie napisze Pan/Pani nawet jednego komentarza do pracy. Działa to tylko na pańską niekorzyść.

Ma Pan rację, jak najbardziej starałem się nakierować grafików na wizję, niestety osoba dla której logo jest kierowane jest bardzo wybredna i ma własną wizję, ale jak najbardziej jest to Moja wina, że nie uwzględniłem tego w temacie. Ponieważ chce wybrać dobre logo i nawiązać dalszą współpracę , grafika musi być odpowiednia dla tej osoby.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.