Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję logo dla firmy budowlanej. Proste, nadające się do umieszczenia na samochodach, ubraniach, kaskach czy wizytówkach. Firma zajmuje się głównie budową domków jednorodzinnych/wielorodzinnych oraz doradztwo w tej samej dziedzinie co działalność. Raczej z nazwą firmy lecz nie koniecznie. Nie musi odnosić się do branży, byle by nie kojarzyło się z inną. Nazwa firmy to "RWprojekt".

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Firma budowlana, inżynieria budowlana

Dodatkowe informacje: Nowoczesne, proste, ponadczasowe

Kwota wynagrodzenia: 100,00 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew, blik

Termin wykonania: 04.05.2020

Kontakt: e-mail lub forum

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, ale zapomniałeś do tej 100 zł dodać jeszcze jedno 0. Szukasz tutaj frajerów, którzy się uczyli latami, żeby tobie zrobić logo za 100 zł? powodzenia. Najpierw szanuj zleceniobiorców. Grafika to nie jest prosta rzecz, zapewne jak budowanie domu. Za 100 zł to grafik może przeczytać ogłoszenie

Odnośnik do odpowiedzi

@Simon Wolny rynek kolego. Skoro dla ciebie jest to nieadekwatna cena za projekt to myślę, że najlepiej dla ciebie byłoby nie wchodzenie i nie czytanie tego zlecenia a tym bardziej nie odpowiadanie na nie. Tracisz przecież czas a czas to pieniądz, więc wiesz.

PS. W sumie przeczytałeś ogłoszenie, więc wypadałoby zleceniodawcy wysłać numer konta na które ma wpłacić to 100 zł nie? Ja to uczynię od razu po wysłaniu tego posta.

podpis-grafinity.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Kolego, ale zapomniałeś do tej 100 zł dodać jeszcze jedno 0. Szukasz tutaj frajerów, którzy się uczyli latami, żeby tobie zrobić logo za 100 zł? powodzenia. Najpierw szanuj zleceniobiorców. Grafika to nie jest prosta rzecz, zapewne jak budowanie domu. Za 100 zł to grafik może przeczytać ogłoszenie

Akurat zer jest wystarczająco tylko przecinek w złym miejscu [emoji3][emoji3][emoji3] albo mogłoby go w ogóle nie być. I później się dziwić że co drugie logo tutaj z gotowców wstawione z freepik itd. Jaka płaca taka praca.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dziękuję za wszystkie propozycję jakie tutaj i na maila złożyliście. Wybrałem jedną z propozycji użytkowania "nexart" (napisałem wiadomość prywatną).

Niestety żaden z grafików nie przesłał mi nr konta po przeczytaniu tego posta . . .

W dniu 1.05.2020 o 13:23, Simon napisał:

"... Za 100 zł to grafik może przeczytać ogłoszenie "

Teraz już temat zamykam.

Edytowane przez Wojtas
Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.