Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo + FB

Tematyka: Banki, finanse, nagrody, promocje, premie, zarabianie

Dodatkowe informacje: Nie mam żadnego pomysłu, nazwa: Zbankowani

Kwota wynagrodzenia: 200 PLN

Sposób wynagrodzenia: Przelew Express

Termin wykonania: Do końca tygodnia z możliwością przedłużenia

Kontakt: Tutaj

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, davidovsky napisał:

@kabotji Zbyt proste, całkiem odpada

@Filip Ciekawy pomysł, ale czcionka w ogóle nie, noi logotyp bardziej przypomina mi branżę motoryzacyjną ze względu na styl

Logotyp przypomina literę "Z", a ni trochę branży motoryzacyjnej. Jeśli ostatecznie zdecyduję się Pan możemy zmienić czcionkę.

Poza tym nie dodał Pan  szczegółów do zlecenia, na przyszłość taka rada. Nikt nie czyta w myślach ? 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Filip
  • Lubię to! 2
  • Aha? 2
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, davidovsky napisał:

@Radkowy Inna czcionka, jakiś kolor? ? Jak masz chęci pokazać swoją propozycję z logotypem z literą Z? ? 

Gdyby Państwo zdecydowali się na to logo, to zarówno kolor jak i czcionka jest możliwa do zmiany. 

Pod spodem przesyłam jeszcze kolejną propozycję. ?

zbankowani2.jpg

zb3.jpg

Edytowane przez Radkowy

Odwiedź mnie na facebook?

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie przykuły uwagę tylko prace: @Cezarinho i @Radkowy

@Cezarinho fajnie by było widzieć jeszcze jakąś propozycję

@Radkowy 1 wersja jednak była najlepsza tych 2 razem aby były ? Ostatnia rzecz i daję Ci już spokój ? Jakbyś dodał kolor w logotypie np. Te przerywane linie tworzące koło. Noi coś z napisem jakbyś zmajstrował ? Twoja praca najbardziej nas zainteresowała. Jakbyś podał jeszcze w 4 wersjach pomancz/niebieski/zielony/czerwony to chyba to wszystko by było i przy wyborze twojej pracy byśmy już te mniejsze detale poprawili na pv.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, davidovsky napisał:

@Radkowy 1 wersja jednak była najlepsza tych 2 razem aby były ? Ostatnia rzecz i daję Ci już spokój ? Jakbyś dodał kolor w logotypie np. Te przerywane linie tworzące koło. Noi coś z napisem jakbyś zmajstrował ? Twoja praca najbardziej nas zainteresowała. Jakbyś podał jeszcze w 4 wersjach pomancz/niebieski/zielony/czerwony to chyba to wszystko by było i przy wyborze twojej pracy byśmy już te mniejsze detale poprawili na pv.

Miło mi, że się podoba ?. Przesyłam poprawki zgodnie z komentarzem ? 

zbankowai.jpg

Odwiedź mnie na facebook?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.