Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logotyp + favicon dla firmy elektronicznej/usługowej

Rekomendowane odpowiedzi

Konkrety. Moja firma przechodzi przekształcenie, oddziela się spółka córka od spółki matki. Aktualna strona firmy z aktualnym logotypem: https://epssystem.pl/

Rodzaj pracy: Logotyp + Favicon

Tematyka: Nazwa w logotypie: EPS POWER (aktualna strona w budowie: epspower.pl - jak widać, brakuje nam czegoś w lewym górnym rogu ;) ). Chcemy coś modernistycznego, prostego, chcemy lekko nawiązać do starego logotypu, ale jednocześnie zrobić coś charakterystycznego. Może w kolorystyce srebrnej? Technologia, zasilacze UPS, serwery. Naszymi konkurentami są: Legrand, APC, Schneider Electric, ABB.

Dodatkowe informacje: Logotyp na przezroczystym tle .png o rozmiarach 450 px × 120 px (może być wielokrotność, ważne, żeby się dobrze skalowało do tego rozmiaru - aktualna grafika https://epspower.pl/web/image/website/1/logo/EPS%20POWER?unique=8ae2502 na stronie, która pasuje rozmiarowo), favicon obojętne, na tym standardzie się nie znam. Ważne, żebym mógł później użyć tego logotypu w dokumentach firmowych, na wizytówkach itp.

Kwota wynagrodzenia: 200-300 PLN? Prawdę mówiąc, nie znam cenników, a chciałbym mieć jakiś wybór, bo grafiki i tak muszą być przed zakupem zatwierdzone przez szefa. Budżet jest ograniczony, bo to moja "inwencja", możemy się porozumieć w sprawie ewentualnej zapłaty ratalnej.

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto.

Termin wykonania: Najlepiej w tym tygodniu.

Kontakt: severius00@gmail.com

Prawa autorskie: przeniesione na mnie bądź na firmę.

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Państwo, dziękuję za liczny odzew. W chwili obecnej, decyzja stanęła w dziale marketingu. Staram się ją pchnąć do przodu, ale jest to ode mnie niezależne i proszę o uzbrojenie się w cierpliwość. Sytuacja jest mi wybitnie nie na rękę ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.