Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Trasowanie w Affinity Designer


bambeusz
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez tofu,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od niedawna przesiadłem się z corela na affinity designer (powód, koszty) i nie mogę znaleźć narzędzia trasowania grafiki rastrowej na krzywe. Być może jest to banalne pytanie, ale poległem na tym.

Czy ktoś jest w stanie wskazać gdzie to jest lub jakiś poradnik do designera?
Dziękuje za pomoc.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

hej,

affinity designer niestety nie oferuje trasowania ?

 

ciekawostką jest, że trasowanie było dostępne w ich poprzednim produkcie serif drawplus.

Sam Serif na forum Affinity dodało tą funkcję do -ścieżki/planach na przyszłość-, ale sam wątek został usunięty więc nie wiadomo czy zostanie dodana taka funkcja. 

 

Możesz zawsze skorzystać z jakichś traserów online

Edytowane przez tofu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko teraz mnie zabiłeś. Myślałem, że nie potrafię tego znaleźć. Hmm to czeka mnie ciężka preprawa ręcznego trasowania jpga ....

Przyznam szczerze, że tak wychwalalny Affinity taką opcję jak tracing będzie miał w podstawowych narzędziach...Ale dzięki za uświadomienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.