Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rodzaj pracy: Logo (proste do trawienia na nożach) + logo na insta/FB/strone fb

Tematyka: KM CUSTOM KNIVES - knifemaknig

Dodatkowe informacje: logo do trawienia na nożach nie może mieć zbyt wielu detali (1cmx1cm)

Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: nie ma cisniena

Kontakt: tutaj lub mknieblesz@gmail.com

Witam,

Zajmuje sie robieniem noży na zamówienie, potrzebuje logo na instagrama/fb oraz mniejszą wersje do trawienia mojego znaku na nożach. wersja do trawienia nie może mieć zbyt wiele detali jako że trawienie takiego logo to zamówienie 'naklejki' z wyciętym znakiem i wytrawienie go za pomocą kwasu/prądu wiec jest ograniczenie w postaci rozmiaru oraz wszystko bedzie w jednym kolorze. Jako że mam dość pokaźną brodę poomysł był zeby ją tam jakoś wkomponować, natomiast ważne zeby bylo wiadomo ze robie noże a nie jestem fryzjerem ? ? . Ten znak do trawienia na ostrzach nie musi być jakiś mega skompliowany chodzi poprostu o to zeby bylo wiadomo ze ja go zrobiłem i żeby jakoś nawiązywał do głownego logo z instagrama/fb/strony internetowej. Prosze o jakies propozycje oraz ceny danych projektów.

Z góry dziękuje bardzo ?

Edytowane przez kmcustomknives
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.