Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Hacking / Bezpieczeństwo IT

Dodatkowe informacje: Logo ma być wektorowe, totalnie proste, w maksymalnie 3 kolorach (W tym obowiązkowo czarny i biały).

Kwota wynagrodzenia: 100 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Nie pali się

Kontakt: Tylko w tym temacie.

Logo ma 500 px x 500 px, proszę aby to było maksymalnie simple, coś jak w 2 i 3 przykładzie. Domena: Pentestninja.pl, jednak nie chce aby widniała ona w logo ze względu na rozmiary (500 x 500). Zero napisów, chyba że naprawdę będzie to jakoś ekstra wyglądało. Można wejść na stronie i zobaczyć, w którym miejscu będzie logo i jakiej jest wielkości.  Co do mojej wypłacalności, to jeden projekt mam już za sobą i używam do tej pory. Mam nadzieję, że będą dochodziły kolejne.

Przykłady, które mi się podobają:

attachment_80802860

attachment_115778907

attachment_67146347

Edytowane przez scholb0y
Odnośnik do odpowiedzi

@Kawczynski Gościu, ale fart. Pisałem właśnie posta, że żadne mi się nie podoba i rezygnuje, ale biorę Twoje!! :D PW

Co do reszty Panów to graficznie ok, ale widać małą znajomość tematyki. Żadnych nawiązań do hackingu czy chociażby informatyki, chociaż jakaś myszka czy coś. Jeb ninja, shuriken i miecze :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.