Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Specjalizowanie się 3d/2d/rysunek?


golawsky
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Blaza,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć właśnie znalazłem to forum i mam pytanie. W wolnych chwilach hobbystycznie rysuję, robię fotomontaże, używam illustrator i blendera( modeluje i trochę rzeźbię). Chciałbym robić to profesjonalnie tylko nie wiem czy specjalizacja w tylu dziedzinach ma sens? Mogę to jakoś połączyć w jedną specjalizację?  Jak wy wybraliście swoją specjalizację? za rady będę wdzięczny. 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Według mnie skup się na bardziej na jednym jeśli chcesz mieć naprawdę wysoki poziom głównie chodzi mi o rysunek albo 3D. Zależy jeszcze co chcesz robić z tym 3D. Możesz ogarnąć mocno rysunek i modelowanie np. pod concept art albo coś związane z gamedevem. Tylko potrzeba dużo czasu poświęcić na naukę rysunku i 3D.  Oczywiście możesz pójść w grafikę użytkową, wtedy rysunek i 3D już mniej a bardziej PS i Ai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.