Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo The Basement 

Tematyka: Wytwórnia płytowa / kanał hostujący 

Dodatkowe informacje: Nie mamy ściśle określonych wymagań co do logo. Chcielibyśmy, żeby było proste, czytelne i przystosowane do użytku w innych formach graficznych takich jak okładki cyfrowe, fizyczne, merch. Całość może składać się z liter "TBS" lub pełnej nazwy "The Basement". Dodatkowo prosilibyśmy o przedstawienie loga w kilku wariantach kolorystycznych lub graficznych. Myślałem nad czymś bardziej nowoczesnym... Czymś w stylu SBM Label ale to pozostawiam dla was. Liczę na waszą kreatywność. Pod każdą podesłaną pracą dodam komentarz z moją opinią, żeby uzupełniać informacje na bieżąco i szybciej dojść do efektu finalnego. Ponadto mogę zaoferować dalszą współpracę przy kolejnych projektach. 

Kwota wynagrodzenia: 200pln +/- (jestem otwarty na negocjację i proszę również o wasze oferty cenowe) 

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy

Termin wykonania: wstępnie 15.06.2020 r.

Kontakt: Forum / thebasementhost@gmail.com / Facebook (zalecane)

Zdjęcia są tylko przykładami logotypów tej branży. Nie trzeba się na nich wzorować. Prosimy o indywidualne podejście do projektu!

Pozdrawiamy!

The Basement Host

J7ivpW4h_400x400.jpg

Qqlogo.jpg

steprecords-1.jpg

unnamed.jpg

Edytowane przez The Basement
Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.