Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Zdjęcie w tle na fanpage, tak aby poprawnie był wyświetlany na telefonie i komputerze (chodzi o to, aby na telefonie nie było ucięte coś istotnego, np. tekst)

NA komputerze wyświetlać się będzie 820×312

Na telefonach będzie widoczne natomiast 640×360

Tematyka: Marketing w Social Mediach (Facebook/instagram)

Dodatkowe informacje: Zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, pozyskuję klientów dla przedsiębiorstw, zwiększam sprzedaż w sklepach internetowych i uczę przedsiębiorców jak pozyskiwać klientów w social mediach. 

W załączeniu przesyłam dwie prace, które wpadły mi w oko, gdy szukałem inspiracji :)

Chciałbym, aby na bannerze znalazło się :

Imię i nazwisko (Patryk Graczyk)

Pozyskam dla Ciebie klientów / Skuteczne pozyskiwanie klientów / Pozyskam klientów dla Twojej firmy / Zwiększę ilość klientów w Twojej firmie - jedno z tych, które będzie najlepiej pasować

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać ofertę współpracy (strzałka, która będzie kierować na przycisk - wzór w załączeniu, strzałka nie musi być w takim położeniu oczywiście ,chodzi o to, aby wskazywała na kontakt :) )

Kwota wynagrodzenia: 150zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 7 dni (od 11.06 do 18.06)

Kontakt:

tutaj na forum

mail :kontakt@patrykgraczyk.pl

telefon : 791923255

p1.png

p2.png

przyklad.png

Edytowane przez Patryk_Graczyk
dodany przykład z strzałką
Odnośnik do odpowiedzi

Witam w załączniku wysyłam propozycje Państwa projektu. Istnieje możliwość poprawek oraz nawiązanie stałej współpracy 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, a na pewno się dogadamy ?

Pozdrawiam Filip.

Bez-nazwy-1.png

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję serdecznie za wszystkie propozycje!

Miałem spory dylemat, ale praca która najbardziej wpadła w moje gusta została dostarczona poprzez wiadomość prywatną.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas! Robicie świetne grafiki!

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za Wasz czas!

Wszystkiego dobrego!

Zwycięską pracę wykonał użytkownik pawi

• Dzięki! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.