Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Wizytowka personalna pod web dev.

Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: wizytowka z paroma podstronami

Tematyka: font end / back end web dev, html itp. responsive

Dodatkowe informacje:  Chiclabym aby na stronie glownej na pewno znalazl sie opis mniej wiecej co wykonuje, html itp, jakas reklama typu slider (nie na pol strony)...  Stopka, to linki , logo w stopce jak w headerze.

Logo wstepnie przyklad mozecie podac, a prace ktora wybiore otrzyma info.

Kwota wynagrodzenia: Mozecie wycenic swoje prace, latwiej mi bedzie wybrac. Nie wyceniam sam kosztu, wiec podaje przykladowa cene 100 zl. (tak, wy wyceniacie.)

Sposób wynagrodzenia: paypal? cholera wie jak to teraz sie u was placi.

Termin wykonania: Lipiec 1.07.2020

Kontakt: Tutaj na pw?

Piszcie i pytajcie w razie w. Nie mam loga, kolorystyka aby nie byla oblegana ani zaden roz. Ostatecznie chcialbym zaznaczyc ze jezezli nie bedzie odpowiedniej pracy ktora mi przypadnie do gustu, wtedy moge "nie kupic zadnej". Mimo to dam wam znac.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Chcialem tylko dac informacje dla zainteresowanych w tym poscie, mianowicie osobom ktore zglosily sie do mnie miedzy innymi na PW. Dzis zaaktualizuje owy temat i zapewne dam wiecej czasu na wykonanie owej pracy, sam mniej wiecej obmyslilem plan jak ma to wygladac, wiec bede potrzebowal aby ktos "poprawil" moja idea na wizytowke personalna, a zarazem dodal np. tla zwiazanego z manipulacja, mimo to droga bedzie otwarta dla kazdego aby zasugerowal wlasny projekt zwiazany z moim.

Ostatecznie dodam to dzis/jutro rano do godziny dnia jutrzejszego 24.06.2020 maksymalnie w godziniach 6 rano. .

Pozdrawiam cieplutko,

Webdevo.

//Edycja: dodaje mniej wiecej szkic. Mialem dodac rano w postaci htmlu, ale bylem wyjebany i nawet nie napisalem tego co potrzeba. Tlo gdzie pisze o "wodzie" moze byc woda, ziemia, trawa, co chcecie, podsuwam tylko pomysl. chcialbym aby strona byla jak najbardziej interaktywna z uzytkonikiem

TO TYLKO WZORCOWY POMYSL. SYGNET MOZE BYC ALE NIE MUSI BYC NA DESIGNIE, TO SAMO Z JEGO UMIEJSCOWIENIEM.

Untitled.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.