Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Co do działu zleceń to ja proponuję wrócić do zakazu przesyłania propozycji na pw i maila.

Nie widzę sensu tego rozwiązania, bo każdy kto bierze uczciwie udział w konkursie nie boi się pokazać swojej pracy publicznie, co jest założeniem takiego "konkursu" na forum. W moim odczuciu na takie coś decydują się osoby, które wyciągają darmowe wektory z różnych stron albo kopiują czyjeś pomysły i sprzedają jako pięknie przygotowane logo. Skoro w temacie jest np. 5 projektów, a ktoś wysyła swój na pw to chyba coś jest nie tak ? A potem wychodzą kwiatki, że albo kradzione, albo klient dostał logo 200x200 w PNG (gorzej, jak jednak to nie wychodzi, bo nikt nie ma do tego wglądu). Dobrze by było też poradzić sobie jakoś z porzucaniem zleceń, ale na to chyba nie ma złotego środka.

Przydałoby się właśnie coś na rozruszanie - konkursy, reklamy. Tak, żeby skoczyła aktywność w tematach.

• Lubię to! 4

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi

7 minut temu, Saybra napisał:

Dobrze by było też poradzić sobie jakoś z porzucaniem zleceń, ale na to chyba nie ma złotego środka.

Nie ma takiego środka, masz racje jeśli chodzi o klientów, którzy porzucają zlecenia bo zapomną, dla tego je sie archiwizuje, ale z drugiej strony jak ktoś wrzuca grafikę do zlecenia, a zleceniodawca to olewa to tylko źle świadczy o tym, kto zlecił graficzkę. Może jakiś automatyczny skrypt by zadziałał, który by z automatu kasował tematy bez odzewu 1 tygodnia.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Saybra napisał:

Co do działu zleceń to ja proponuję wrócić do zakazu przesyłania propozycji na pw i maila.

o to to to

ogólnie wszystko to fajnie śmigało przed przejęciem, wrócić do tego, plus dopieścić i forum wróci na właściwe tory

21 minut temu, tanuki napisał:

Takie coś leci od razu, nie trzeba zwracać uwagi ?

dostawałem ostrzeżenia za dawanie do zrozumienia, że, delikatnie pisząc, takie zlecenia tu nie przejdą

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Co myślicie żeby poszerzyć dział "Pozostałe" o kilka nowych podkategorii ogólnoteoretycznego forum? 

Macie może jakieś pomysły? 

Dobra poniosło mnie ? Dokupiłem aplikację " Galeria " i aplikację " Blogi " ? Łacznie 600 PLN ? Proszę korzystać z tych nowości na forum heheh ? 

Kurde jaram się jak dzieciak, przepraszam za okazywanie zbyt mocno emocji ? 

Na dniach powinna być zaktualizowana już aplikacja konkursów. I zrobimy jakiś fajny konkurs ? 

Zastanawiam się jak poprawić forum - ( chodzi o to aby galerie postarać się zacząć uzupełniać w aplikacji galerii ) ale zastanawiam się co zrobić z działem " Galeria Prac " . Przerobić to w jakiś sposób na dział wsparcia w tych dziedzinach? czy przenieść wszystko w jedno mniejsze forum a z czasem zarchiwizować ? Lub trzecia opcja po miesiącu przenieść wszystko do archiwum i utworzyć takie działy jak były w galerii jako podkategorie dla działów " Poradniki i Pytania " żeby nowi użytkownicy mogli zamieszczać posty z pytaniami itd. ? 

+ Widziałem, ze poprzedni administrator zrezygnował z rang co sprawiło, ze forum stało się lekko monotonne. Jeśli macie pomysły na rangi forumowe takie jak np. Junior Grafik itd dawać znać ?

+ Potrzebuję 3 osób do prowadzenia blogów na forum. Chodzi o blogi o nowościach / programach / tutorialowym blogu .

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, Baniaczek napisał:

Co myślicie żeby poszerzyć dział "Pozostałe" o kilka nowych podkategorii ogólnoteoretycznego forum? 

Macie może jakieś pomysły? 

Dobra poniosło mnie ? Dokupiłem aplikację " Galeria " i aplikację " Blogi " ? Łacznie 600 PLN ? Proszę korzystać z tych nowości na forum heheh ? 

Kurde jaram się jak dzieciak, przepraszam za okazywanie zbyt mocno emocji ? 

Na dniach powinna być zaktualizowana już aplikacja konkursów. I zrobimy jakiś fajny konkurs ? 

Zastanawiam się jak poprawić forum - ( chodzi o to aby galerie postarać się zacząć uzupełniać w aplikacji galerii ) ale zastanawiam się co zrobić z działem " Galeria Prac " . Przerobić to w jakiś sposób na dział wsparcia w tych dziedzinach? czy przenieść wszystko w jedno mniejsze forum a z czasem zarchiwizować ? Lub trzecia opcja po miesiącu przenieść wszystko do archiwum i utworzyć takie działy jak były w galerii jako podkategorie dla działów " Poradniki i Pytania " żeby nowi użytkownicy mogli zamieszczać posty z pytaniami itd. ? 

+ Widziałem, ze poprzedni administrator zrezygnował z rang co sprawiło, ze forum stało się lekko monotonne. Jeśli macie pomysły na rangi forumowe takie jak np. Junior Grafik itd dawać znać ?

+ Potrzebuję 3 osób do prowadzenia blogów na forum. Chodzi o blogi o nowościach / programach / tutorialowym blogu .

Ja skupiłbym się na poprawie szablonu, pliki, galeria, blogi wymagają poprawek kolorystycznych.

Sam zaktualizowałem swoje forum do bety 4.5 i szablonik i wygląda bajecznie ?️ powiadają, że na dniach bedzie aktu ? codziennie zmiana z bety 6, 7 i teraz 8.

Ba może grzesze ale średnio widzę aktualizację szablonu, tylko traci w oczach a bugów przybywa i może czas na odświeżenie motywu?

Pogrubiłbym range junior admin'a średnio to wygląda, wszyscy mają pogrubioną range a junior nie.

Edytowane przez Rafał
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to będzie istotne to przerobienie działu poradniki. Zrobienie typowych poradników podzielone na działy Adobe/ Affinity/Corel/Drawing (mam tu na myśli sztukę rysunku). Myślę, że każdy z grafików z chęcią wrzucałby swoje poradniki to takowych działów. Aby młodym, nowym wytłumaczyć działanie programów. też aby mieli łatwiej w wyszukiwaniu informacji. Dodatkowo, dział dla HTML czy wordpressa.

Cieszy mnie, że forum zyska sporo  nowości ?

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Inverse napisał:

Jeśli to będzie istotne to przerobienie działu poradniki. Zrobienie typowych poradników podzielone na działy Adobe/ Affinity/Corel/Drawing (mam tu na myśli sztukę rysunku). Myślę, że każdy z grafików z chęcią wrzucałby swoje poradniki to takowych działów. Aby młodym, nowym wytłumaczyć działanie programów. też aby mieli łatwiej w wyszukiwaniu informacji. Dodatkowo, dział dla HTML czy wordpressa.

Cieszy mnie, że forum zyska sporo  nowości ?

Ja to poradniki zrobiłbym też w formie bloga ? 

https://grafinity.pl/blogs/

Po coś go kupił i trzeba wykorzystać potencjał, najlepiej porobić jakieś kategorię tak samo w pobieralni trzeba zrobić najróżniejsze kategorię i wrzucać pliczki ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

W regulaminie do paragrafu 5. został dodany punkt 9. o treści:

Zleceniodawca powinien jasno i precyzyjnie określić termin wykonania zlecenia (nie mogą być używane sformułowania w stylu "na już", "na wczoraj", "termin nieokreślony").

• Lubię to! 2
  • Yay! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...