Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dostałem od 2 osób w wiadomościach pomysł na zorganizowanie zbiórki. Celem zbiórki będzie aktualizacja forum, wszystkie osoby które wspomogą forum z czasem jakoś wynagrodzę.  Koszty są wysokie z forum korzystamy wszyscy nie organizuje tego aby Was naciągnąć, z prowadzenia forum nie mam zadnych profitów i chce aby to były dobrowolne wpłaty na Nasze wspólne forum. 

Po obliczeniu kosztów aktualizacji wyszło 2020,01 PLN.

- Odnowienie licencji ( 25$ ~ 99,58 PLN ) +

- Commerce ( 100$ ~ 398,31 PLN ) +

- Download ( 75$ - 298,73 PLN ) +

- Szablon aktualizacja do nowszej wersji IPS ( 400 PLN )

- Aktualizacja aplikacji konkursy ( 350 PLN )

- Wykupienie wszystkich wtyczek ( które są na forum ) w celu ich aktualizacji ( ok ~ 600 PLN )

- Przeniesienie hostingu najtaniej znalazłem za 45 PLN i to juz zrobione. Liczyłem wcześniej na to 100 PLN - byłem dogadany z kimś kto w tej cenie to zrobi. Znalazłem taniej i zrobiłem to taniej. +

Wszystkie osoby które chcą pomóc w rozwoju forum zapraszam do wpłat na rachunek -

58249000050000400083884597 z tytułem przelewu NICK_Z_FORUM

Aktualnie zebrane wpłaty ( 1041,62 / 2020,01 )

* Baniacz3k + 841,62 PLN

* dropkick + 25 PLN +25 PLN = 50 PLN

* ERROR + 100 PLN

* CASUAL + 50 PLN

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem "Commerce" do licencji IPS. Osoby które dokładają do rozwoju forum zostaną dodatkowo zaopatrzeni w dostęp do usług PREMIUM ( o czym powiem więcej niedługo ).

Dziękuje serdecznie za wpłaty, zbiórka dla zainteresowanych trwa nadal ? Pamiętajcie ja tu tylko zarządzam forum tworzymy razem ? 

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie zakupione rzeczy odznaczam zielonym plusem. 

Dołączam zdjęcie. Zastanawiam się jeszcze nad tym aby dokupić galerię. Forum graficzne i bez galerii trochę tak dziwnie w sumie, co Wy na to? 

LICENCJA.png

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Saybra napisał:

Można by dodać tylko jak wtedy z tematami, w które wrzuca się pracę jak do galerii? 

Właśnie dlatego czekam aż forumowicze się odezwą. Z jednej strony szkoda bo ludzie nie będą pisać postów we własnych tematach z pracami. A z drugiej strony w jednym miejscu będzie zbiór prac na pokaz wszystkich użytkowników. Trzeba nad tym tematem się zastanowić i przemyśleć. Proszę o Wasze opinie.

Całą funkcjonalność tego można zobaczyć tutaj - https://invisionalpha.com/gallery/

Z tego co widziałem, we własnym profilu można tworzyć albumy itd.  ( https://invisionalpha.com/profile/252-makoto/?tab=node_gallery_gallery )

https://invisionalpha.com/gallery/category/1-member-albums/  - oraz w takiej formie jest to dostępne. 

34 minuty temu, mohlodi napisał:

I czy nie wpłynie to jakoś bardzo negatywnie na wydajność/kondycję forum.

Jeśli chodzi o wydajność serwera forum - forum jest na hostingu elastycznym i w razie potrzeby procesor na którym stoi forum przyspiesza. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Po chwili namysłu, myślę że to dobra propozycja. W takiej galerii wydaję mi się, że będą wrzucane

tylko profesjonalne projekty - kącik również dla zleceniodawców, którzy potrzebują grafika na już.

Galeria dotychczasowa wydaję mi się, że i tak nie zginie ze względu na osoby, które dopiero co

zaczynają jak i grafików zaawansowanych, którym jest potrzebna wskazówka jak i konstruktywna

krytyka ze względu na dalszy rozwój.

Odnośnik do odpowiedzi

@Baniaczek  po mojemu spoko pomysł z galerią, już dawno temu padały takie pomysły aby umożliwić użytkownikom (Grafikom) tworzenie swoich galerii jako portfolio w profilach, fajne rozwiązanie ale podupadną przez tą apkę działy na forum, ale jeżeli mam być szczery to aktywność w działach z galerią i tak jest słaba, więc wyjdzie to na wiekszy plus niż minus, Baa bedzie wyglądało to profesjonalniej, więc jestem ZA.  ? :grafinity: 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Rafał napisał:

@Baniaczek  po mojemu spoko pomysł z galerią, już dawno temu padały takie pomysły aby umożliwić użytkownikom (Grafikom) tworzenie swoich galerii jako portfolio w profilach, fajne rozwiązanie ale podupadną przez tą apkę działy na forum, ale jeżeli mam być szczery to aktywność w działach z galerią i tak jest słaba, więc wyjdzie to na wiekszy plus niż minus, Baa bedzie wyglądało to profesjonalniej, więc jestem ZA.  ? :grafinity: 

Tak właśnie myślałem ze forum podupadnie, ale grafinity nie musi byc tylko forum, dla statystyk postow to na minus ale dla użytkowników forum to cos dobrego. Zlecenia i tak zostaną w formie postów bo inaczej nie da sie tego załatwić. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi