Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Baniaczek

Aktualizacja #1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dnia 01.07.2020r. zacznie się pierwszy etap aktualizacji. Wcześniej administracja z tego co widziałem tylko pisała, jestem właścicielem grafinity.pl od równo 10 dni ( 20.06.2020 - data zakupu ). Pierwsza aktualizacja forum odbędzie się właśnie jutro! Bardzo możliwe, ze na czas aktualizacji szablonu zostanie tylko podstawowy szablon od jutra na kilka dni do momentu aktualizacji naszego. 

Na jutro została zaplanowana aktualizacja forum z wersji 4.3.6 na 4.4.10 ( 4.5 wyjdzie dopiero za kilka tygodni i nie ma na co czekać za dużo nowych funkcji tam nie dodano ). Będę starał się aktualizować forum co ok 6 miesięcy. W tej pierwszej aktualizacji poprosiłem Was o wsparcie ze względu na to, że odkupiłem forum w kwocie 1400 PLN, odkupiłem licencje i dokupiłem "commerce i download" co kosztowało 947,04 PLN oraz przeniosłem hosting w kwocie 45 PLN co łącznie daje 2392,04 PLN . Nie ukrywam jest to dla mnie spora kwota i liczę tu tylko i wyłącznie mój wkład. Nie będę też płakał z tego powodu, jestem dorosły i zdecydowałem o tym jak poświęcę moje wolne pieniądze.  Robię to tylko dlatego, ze w grafinity jest potencjał i widzę sporo przywiązanych do forum użyszkodników 🙂

Dlatego jeszcze raz zwracam się w tym poście do Was o pomoc finansową. Nie zmuszam rzecz jasna. Gdyby tylko kilka osób poświęciło tyle co paczka fajek na forum to aktualizację i urozmaicenia na forum pojawiałyby się dużo szybciej i na więcej można byłoby sobie pozwolić. Jestem z Wami szczery i słucham Was jako użyszkodników 🙂 staram się z Wami współpracować i rozwijać portal w taki sposób aby był przyjazny dla użytkownika oraz przejrzysty. 

Kolejna kwestia na forum jest wielu grafików - trzeba byłoby wykonać jakieś bannerki reklamowe dla grafinity, po aktualizacji chcę zacząć reklamować forum co dla Was wpłynie na większa ilość potencjalnych kupców waszych prac. Samemu ciężko będzie mi rozreklamować lub przygotować wszystkie materiały do reklam. Biorąc się za reklamę ( oczywiście po aktualizacji ) w 30-50 osób w dowolny sposób da to o wiele większy efekt niż praca jednej osoby przez kilka dni. 

Na koniec chciałbym serdecznie podziękować użyszkodnikom - @error @dropkick @Casual za wsparcie finansowe co jest dla forum bardzo ważne w kwestii rozwoju! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważaj na swoją autokorektę i użyszkodników ;) 

Co do bannerów, może dobrze stworzyć do tego nowy temat lub konkurs i wybrać kilka prac. Myślę, że fajną promocją byłyby bannery zaprojektowane w różnych stylach, takie jak odpowiadają każdemu z nas. Może też podpisane "Wykonał użytkownik forum" / "Wykonał użytkownik forum @Saybra". Wtedy byśmy mieli różnorodną prezentację w ciekawych stylach i pokaz wkładu użytkowników jak np. promocje obrazami artystów. Pytanie tylko, czy takie podpisy nie wyglądałyby na reklamę forum po kosztach robioną przez użytkowników. Kwestia przemyślenia, ale myślę, że jakby kilka osób zrobiło fajne bannery w swoich stylach, to byłaby to ciekawa reklama właśnie dla forum graficznego :) 

Edytowane przez Saybra

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc tak, pierwsza rzecz, to widget "Reklama"

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Linia nad tytułem nie jest zależna od długości tekstu, tylko nadana została szerokość.
Pomijając już fakt, że wygląd tytułu różni się od pozostałych, a to przez fakt, że został on w kodzie wprowadzony przy użyciu CapsLocka.

Kolejna rzecz, która razi w oczy od paru dni, to podwójna ranga

, oraz zmieniony wygląd listy Social Media użytkownika, oraz całego panelu

Był odnośnik do profilu, wiadomości, maila, Social Media, a teraz już tego nie ma. Nie widzę sensu kombinowania przy czymś, co jest dobre, bo idzie to tylko w złym kierunku. Warto zająć się błędami na forum, zamiast ich dodawać więcej zmieniając wygląd.

Edytowane przez viperovsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@viperovsky nic nie zmieniam. To po aktualizacji szablonu wszystko się rozsypało, zgłosiłem juz to do programisty. Niedługo to poprawi. 🙂 Nie ma nikt przypadkiem zdjęć z forum jak wcześniej wyglądało wszystko? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Baniaczek  wyglądy podstron masz pewnie dostarczone przez poprzedniego właściciela.

Tak to jest 😅 zamiast aktualizować to przywraca się pliki do domyślnych aby było szybciej 😄 jeżeli za taką aktu zapłaciłeś to niech zwraca Ci kase 😄 bo sam to byś zrobił..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafał napisał mi ze zadnych plikow PSD nie ma 😞

Dodałem możliwość dodawania płatnych plików dla rangi grafik.

Stworzyłem dwie kategorie, płatne i darmowe. Jeśli macie pomysły jakie kategorie oraz podkategorie zrobić proszę o propozycje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dam rady wrzucić, bo nie moge znaleźć tematu, chyba już nie ma tego błędu, bo nie wyskakuje już nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest możliwość w ogóle zrobienia tego, ale:

z prawej strony jest "Ostatnio na forum"

i może na zlecenia dać jakiś oddzielny panel lub jakoś grupować odpowiedzi, aby nie wyświetlało trzech jedna po drugiej tylko powiedzmy jakaś cyferka 3 z prawej czy coś w ten deseń?

albo dodać belki jak w "Aktywni użytkownicy" - dzień, tydzień itp, gdzie będzie można sobie ustawić tylko zlecenia

Edytowane przez Casual

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Baniaczek ja to bym poprawił te podstronki:

Na coś takiego:

Jakby coś kodzik do takich zmian:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi