Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo firmy + auto

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Dokończenie loga i projekt oklejenia auta 

Tematyka: Prowadzę firmę która zajmuję się opróżnianiem mieszkań, usuwaniem i wywożeniem starych mebli.

Dodatkowe informacje:  Mam już powiedzmy logo które same zrobiłem, trochę kolory się zmieniły pod wrzuceniu na forum:

image.png.daf77b619437ba70fc1b77ff5fb0bf02.png

Logo składa się dwóch słów które znaczą - my  usuniemy.  Bardzo mi się podoba logo największej firmie z UK z tej samej branży. Mają fajne i proste logo na którym można promować markę:

Clearabee1.thumb.jpg.759e59bfe77964d1efda302b5be68495.jpg

W moim logo brakuje chyba tylko na samym końcu elementu do nazwy.  Firma z UK ma w nazwie słowo pszczoła i na końcu grafikę pszczoły, skrzydła w kształcie serca. Pasuje do nazwy i fajnie uzupełnia logo.

Nie mam pojęcia co można dać do mojego loga i nie chce na siłę dać coś co nie pasuje. Na pewno nie ma to być jakaś bryła , ludzik lub mebel. Ten element ma być w białym kolorze.

Jest jeszcze jedna  firma w UK tej samej branży ma nawet niezłe logo, mają słonia https://www.google.com/search?q=anyjunk&newwindow=1&sxsrf=ALeKk03GYOybUmKRDxfEo9T_cri5UdmH7Q:1593548400325&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiyutWyrqrqAhXjmFwKHfa6DuQQ_AUoAXoECA0QAw&biw=1366&bih=625

Kolorystyka mojego loga ma pozostać taka sama i logo ma być na tle kolorowym ponieważ najlepiej je widać i przyszłości te same logo mam zamiar umieścić na aucie dostawczym. Trzcionka jak użyłem to Calibri. Jestem też otwarty na inne propozycje.

Auto na którym będzie oklejenie to biały Ford Mondeo Mk5 Kombi

Na aucie ma się znajdywać , logo , nr telefonu 089 357 479 65, adres strony wirentsorgen.de

Hasło słowa:

Entrümpelungen & Haushaltsauflösungen

Kwota wynagrodzenia: od 300 do 500zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: do 5 dni roboczych  

Kontakt: 500 291 750 - jak nie jesteś pewny co do projektu czy masz pytania to dzwoń, pytanie nic nie kosztuje a oszczędzi twój czas pracy

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłam swoją propozycję.
Idąc tropem podesłanych inspiracji, utrzymałem projekt w duchu minimalizmu.
Zmieniłem krój pisma na bardziej ostro zarysowany, podkreślając zdecydowanie.
Akcent "łapki" służy pokazaniu przywiązania do najmniejszych szczegółów i oczywiście - nawiązuje do obszaru działania przedsiębiorstwa.
Rozmiar prezentacji służy ukazaniu, że znak będzie gotów do wykorzystania na różnego rodzaju nośnikach niezależnie od skali.

Mogę dokonać liftingu poszczególnych elementów znaku - to jest swego rodzaju próbka, wstępna wersja logo.
Pozdrawiam, Michał.

wir_entsorgen_propozycja_logo_1-02.png

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, bredzi napisał:

Niestety jak na razie żadna propozycja nie odpowiada. 

Można prosić o naprowadzenie na to, co ewentualnie zmienić czy jak inaczej podejść do projektu względem podesłanych propozycji?

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.