Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Wykonanie Logotypu dla firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp wektor

Tematyka: Budownictwo 

Dodatkowe informacje: Wykonanie logotypu dla spółki z o.o o nazwie Wektor. Firma wynajamujaca  sprzęt budowlany, koparki transport budownictwo osiedli itp. Więc chyba nie możemy iść w jakiś jeden element typu koparka ? Nazwa Wektor to kierunek, może iść w kierunku strzałki? Albo globusu ? Korony gwiazdy ? Proszę o coś profesjonalnego. Zależy nam na jakości. Kolorystyka dowolna. 

Kwota wynagrodzenia: Proszę wycenić swoją pracę pod propozycją. Jeśli praca będzie nam odpowiadała cenę akceptujemy. Nawiążemy współpracę również na dłuższy okres czasu

Sposób wynagrodzenia: przelew blik i co potrzeba 

Termin wykonania: Jak najszybciej. A termin końcowy gdy padnie propozycja zaakceptowana

Kontakt: Pw

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie! Już odpisuje ?

Propozycję które dostałem na pw, odpisałem co i jak. 

Propozycja od NIEŁAD studio:

Proszę o podanie ceny, Sygnet ładny czysty ale mam skojarzenia do jakiegoś odsyłacza czy linku do sieci ? A czcionka  na pewno musiała by być inna, bardziej rozpoznawalna. Jakoś mam tak w głowie by na pierwszy rzut widoczny był napis A gdzieś z jednej strony Sygnet. 

Propozycja od Luksari

Ciekawa kombinacja z literą W, ale tak jak wyżej czcionką bym potrzebował bardziej charakterystyczną. I jeśli w te stronę Pan proponuję iść to może tym sygnetem zastąpić od razu pierwsza litere w nazwie. Ale całość musi być bardziej charakterystyczna i unikalną. Proszę podać cenę. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Propozycja od NIEŁAD studio:

Proszę o podanie ceny, Sygnet ładny czysty ale mam skojarzenia do jakiegoś odsyłacza czy linku do sieci ? A czcionka  na pewno musiała by być inna, bardziej rozpoznawalna. Jakoś mam tak w głowie by na pierwszy rzut widoczny był napis A gdzieś z jednej strony Sygnet. 

Jest to połączenie równoleżników oraz połódników zamkniętych w globie oraz otaczająca go strzałka zwrócona grotem w górę. Być może w przyszłości "Wektor" będzie działał na skalę światową, a jak wiemy budownictwo jest rozwojowym zawodem, stąd także wywodzi się symbolika znaku. Zwykle strzałka skierowana grotem do góry symbolizuje wzrost/rozwój ⤴️  
Mogę jeszcze bardziej uprościć sygnet, który także może zastąpić literę "e" w nazwie. Z fontem także mogę pokombinować i stworzyć dobrą spójność, przejrzystość, ale także zachowując prostotę i estetykę.
Wysłaną propozycję cenię na 150 PLN (netto).

PS: Przy większej ilości zleconych materiałów mamy dość "grubą" zniżkę dla rozwojowej firmy. Jeśli chodzi o współpracę mamy ciekawą ofertę.
Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje za przesłane propozycje, 2 propozycje które dostalem na pw  a razie sa na pierwszym miejscu. Te dodane w temacie tez sa dobre lecz brakuje mi takiego profesjonalnego wizerunku. Jednak jeszcze decyzja nie zapadła. Jesli ktos ma wiecej propozycji to czekamy ! 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.