Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo dla firmy IT

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo (ikona) z napisem "Recadel"

Tematyka: Technologia, IT

Dodatkowe informacje: Logo ma byc ponadczasowe i bardzo proste. To abstrakcja, nazwa nie kojarzy sie z niczym. Preferowany (choc niekonieczny) kolor czerwony.

Kwota wynagrodzenia: 50 - 100zl

Sposób wynagrodzenia: Przelew, blik, paypal

Termin wykonania: brak

Kontakt: Prywatna wiadomosc, Discord Mytthew#4408

Odnośnik do odpowiedzi

Obie prace bardzo fajne. Zapomniałem dopisać, że głównie interesuje mnie sama ikonka a dopasowanie napisu jest już mniej ważne. Podoba mi się ustawienie jak na pierwszej pracy tzn. ikonka obok napisu zamiast nad ponieważ logo docelowo ma trafić na stronę z wąskim banerem. 
Bardzo fajnie by było żeby to było coś super prostego i by było zalążkiem dla kolejnych projektów które będą finalnie graficznie w tym samym temacie. Coś tego typu:

minimal-logo-collection-template-two-colors_23-2148376148.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

@k-design Hej, fajny pomysł ale mam wrażenie że jest troszeczkę "przedobrzone". Zamysł jest by było to coś prostego ale żeby również nie wyglądało jak basic logo z jakiegoś template. Mamy działać w dziedzinie informatyki ale samo logo nie musi takie być ? I wydaje mi się że coś nie tak z proporcjami tutaj jest ?

@rck Twoje prace są póki co najciekawsze, masz może jeszcze jakiś innowacyjny pomysł? 

@CreativeBrand To też jest bardzo, bardzo ciekawe i chwytliwe. Możemy pokombinować tutaj z kolorem by logo pasowało również do stylu monochromatycznego?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.