Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp

Tematyka: Logotyp dla ligi turniejowej nawiązującej do e-sportu. Nazwa projektu "Globulosu". Nie mam pomysłu, więc liczę na mocną kreatywność i zaangażowanie z waszej strony. Do logo można dodać dopisek nazwy i frazę "Cup". Jeśli chodzi o logo to wolałbym aby nie zawierało tylko napisu, a istotny wygląd zwracający uwagę. Otwarty jestem na propozycję z wykonaniem loga w kształcie litery "G", oraz wszystkie pomysły. Inspiracje można czerpać z lig takich jak ESL, CEVO, Faciet itd.

Dodatkowe informacje: Proste logo, przejrzyste, nowoczesne i zwracające uwagę. 

Kwota wynagrodzenia: Do uzgodnienia. 

Sposób wynagrodzenia: Przelew. 

Termin wykonania: 15.08.2020

Kontakt: priv PW.

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 

Jest Pan w stanie chociaż podać widełki cenowe - ile jest pan w stanie zaoferować za logo? 

ażeby się nie okazało potem, że Graficy się meczą nad projektem a końcowa cena będzie w granicy 50 złoty :) 

Pozdrawiam.

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

@FKai Tak oczywiście. Raczej nie będzie to cena w granicy 50 zł, ponieważ jestem świadomy kosztów za PORZĄDNY projekt logotypu. Cena będzie zależna od jakości pracy i jego efektu. Niemniej jednak nie będzie to cena mniejsza niż 100,200 zł jeżeli oczywiście faktycznie graficy się "namęczą" nad projektem. Chociaż uważam, że każdy szanujący się doświadczony grafik nie uznaje iż "męczy" się swoją pracą ? Pozdrawiam również ? 

• Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 18.07.2020 o 03:25, Gradi napisał:

Coś w ty stylu dodać coś / zmienić ?. Pozdrawiam

161615172_logogamingoweG.thumb.jpg.954032857507575b2b10ddc18943e7c6.jpg

Pomysł fajny, ale te warstwy kolorystyczne i symbol G jakoś ostatecznie do mnie nie przemawiają. Może się czepiam, albo jestem zbyt wymagający. 

@rck  Twoja propozycja odpada, ale dzięki za chęci pomocy. Jakoś nie widzi mi się "pad" w logotypie na tle herbu. Bardziej wtedy poszedłbym w połączenie herbu i dopasowaniem do tego symbolu litery G. Jeśli już pad, to proszę nie na tle herbów. Liga będzie opierać się głównie na rozgrywkach takich jak CS:GO i Valorant, więc pad mi trochę do tego typu rozgrywek nie pasuje. Nie wykluczam jeśli będzie jakiś fajny zamysł z tym związany. 

Edytowane przez fooryss
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panowie i Panie na propozycje czekam do końca miesiąca. Dokładnie 1 sierpnia podejmę decyzję o współpracy z jedną osobą, być może będzie to dłuższa współpraca. Jeśli ktoś jeszcze nie podjął się projektu, to zapraszam każdego. Temat cały czas jest otwarty, a ja czekam na każdą poprozycje. Mam już kilka projektów na oku. Wybór nie będzie z pewnością łatwy. 

Edytowane przez fooryss
Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe Dzięki, ale oczekuje czegoś innego. Do jutra jest termin składania propozycji. Potem zostanie wybrana propozycja i autor z którym podejmę współpracę, być może na dłużej ?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.