Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Kursy UX


lejdi_ee
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez tanuki,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Zastanawiam się nad zmianą branży. Bardzo ciekawi mnie UX (i raczej właśnie ta strona, niż konkretnie związane z grafiką UI). Zaczęłam uczyć się z eduweb, mam kilka książek, ale znalazłam również kursy online. Zastanawiam się, czy może ktoś kończył któryś z nich, może mógłby mi poradzić, czy warto, czy jednak lepiej iść samodzielnie dalej? Przyznam, że potrzebowałabym takiego ułożenia wiedzy i praktyki, szczególnie jeśli chodzi o cały proces projektowy, badania. Programów do makiet myślę, że mogę się nauczyć z sieci przy odrobinie samozaparcia, ale na ten moment nie do końca wiem, co zrobić. 

Kursy znalazłam z infoshare Academy (Bootcamp), jest też coś podobnego z Sdacademy, inne szkoły też mają w ofercie takie kursy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna za pomoc ?

 

Pozdrawiam! 

Edytowane przez lejdi_ee
Dodanie tagów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.