Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Sygnet dla fotografa (płatne do 300zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rodzaj pracy: Sygnet

Tematyka: Personalne inicjały

Dodatkowe informacje: Sygnet, który potrzebuje, aby został wykonane umieszczany będzie na wykonywanych fotografiach w formie znaku wodnego, w wybranym miejscu. Sygnet powinien zawierać inicjały AW. Forma może być dowolna chętnie zobaczę formaty okrągłe jak i bardziej kanciaste. Sygnet oczywiście musi być zaprojektowany w sposób monochromatyczny jasny/ciemny nie interesują mnie tutaj żadne kolory.

Kwota wynagrodzenia: do 300zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Preferowana szybka realizacja

Kontakt: Na czas aktywności wątku będę go przeglądał po każdej odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za obecnie przesłane prace.

@k-design, niestety to logo wydaje mi się poszarpane, tak cienkie linie w połączeniu z bardziej kwadratowymi literami nie prezentują się najlepiej. Myślę, że całkowita koncepcja jest do zmiany.

@Kris, ciekawa propozycja natomiast za bardzo "pływa" i jest bąbelkowa. Ciekawy sygnet prezentuje się na Twoim awatarze- widziałbym coś takiego jako sygnet fotograficzny ?

@FINCH Design, również ciekawa propozycja natomiast chyba dzieje się tutaj za dużo względem sygnetu. Widzę tutaj 3 style lub pomysły. Dolna część litery "A" w typie serif kompletnie mi tutaj nie pasuje natomiast najlepszy element sygnetu widzę w lewym górnym rogu wygląda to całkiem płynnie i przyjemnie.

Pozwoliłem sobie poszukać wśród stocków oraz innych serwisów propozycje, które mi się podobają lub ich styl. Niekonieczne są to sygnety. Dodam jeszcze tylko, że sygnet nie musi mieć usilnie dodawanych elementów aparatu, obiektywu lub wszystkiego innego co kojarzy się z fotografią.

WA or AW. Monogram of Two letters A&W. Luxury, simple, minimal and elegant WA logo design. Vector illustration template.Technology logo simple tech design. Vector creative abstract circle round red flow shape modern icon for construction technology or logo template for digital communication conceptUnique modern minimalist creative letter A logo design. Vector icon template.AD abstract vector logo monogram templateCreative Innovative Initial A logo and AA logo. A Letter Minimal luxury Monogram. Professional initial design. Premium Business typeface. Alphabet symbol and sign.Creative Innovative Initial W logo and WW logo. W Letter Minimal luxury Monogram. Professional initial design. Premium Business typeface. Alphabet symbol and sign.Creative Innovative Initial R logo and RR logo. R Letter Minimal luxury Monogram. Professional initial design. Premium Business typeface. Alphabet symbol and sign.Unique modern geometric creative elegant letter W logo template. Vector icon.

Premium letter S logo design. Luxury abstract geometric logotype. Creative elegant wings vector monogram symbol.TP initials logo for photography and other business.vector logo for photographerUnique modern geometric creative elegant letter A logo template. Vector icon.

PrintCreative Innovative Initial A logo and AA logo. A Letter Minimal luxury Monogram. Professional initial design. Premium Business typeface. Alphabet symbol and sign.Letter A Line Maze Logo Design Element

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.