Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Junior Graphic Designer | Agencja social media marketingu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Miejsce pracy:  Zdalnie (świetnie, jeśli będziesz z Wrocławia)

Poszukuję osoby, która:

• Ma co najmniej 3 miesiące doświadczenia w projektowaniu grafik na media społecznościowe.
  • Potrafi w Photoshop i Illustrator.
  • Chce rozwijać swoje kompetencje.
  • Nie boi zadawać się pytań i jest komunikatywna(-y).

Będzie odpowiedzialna za:

• Projektowanie grafik na media społecznościowe dla różnorodnych Klientów.
  • Projektowanie grafik na rzecz mojej marki osobistej i agencji w digitalu.

Oferuję:

• Stabilną pracę i uczciwe warunki wynagrodzenia (25-30zł brutto za godzinę + premie)
  • Projekty dla różnorodnych Klientów rozpoznawalnych na polskim rynku.
  • Pracę w pełni zdalną wraz z elastycznymi godzinami.
  • Świetną atmosferę ?

W skrócie. Jestem freelancerem, który obsługuje wiele firm w mediach społecznościowych. Wszystkie prace graficzne outsourcowałem i nadszedł moment, w którym chce wszystkie działania prowadzić in-house. Na tym etapie rozwoju firmy, osoba, z którą bym pracował ma duży wpływ na jej rozwój. Podchodzę do każdej osoby po ludzku i im więcej włoży w to serca oraz zaangażowania tym więcej benefitów na nią(niego) czeka. Daję dostęp do wiedzy z social media i digital marketingu. Docelowo szukam osoby na pełen etat - w początkowym etapie na 80-100 godzin. Umowa o pracę | B2B | Umowa zlecenia - jestem w tej kwestii elastyczny.

Dołącz do mnie! Swoje CV oraz linki do prac graficznych i informacje o sobie wysyłajcie na adres mailowy: kontakt@junglemarketing.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.