Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo dla firmy robiącej meble loftowe/balustrady/bramy

Rekomendowane odpowiedzi

Tematyka

Dodatkowe informacje:

Potrzebuję logo dla firmy robiącej meble loftowe, balustrady, ogrodzenia, bramy - ogolnie projekty z metalu.

Nazwa: MLOFT

Widzę to tak ze napis jest w środku narysowanej bramy ale czekam na świeże pomysły.

Kwota wynagrodzenia: 200zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 7 dni(23 Września)

Kontakt: forum, na priv telefon.

Odnośnik do odpowiedzi

Damian Piotr D.

Ładne, ale czegos brakuje. Może zamiast bramy dać balustrade(to będzie temat przewodni) albo pistolet spawalniczy. Do tego jakiś napis. Logo będzie dla brata który otwiera firme dla tego do końca sam nie wiem jak ma to wyglądac. Aczkolwiek podoba mu się.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Spiter napisał:

Damian Piotr D.

Ładne, ale czegos brakuje. Może zamiast bramy dać balustrade(to będzie temat przewodni) albo pistolet spawalniczy. Do tego jakiś napis. Logo będzie dla brata który otwiera firme dla tego do końca sam nie wiem jak ma to wyglądac. Aczkolwiek podoba mu się.

Spoczko foczko, postaram się coś przygotować wedle twoich uwag

graffinity_sygnature.png.b8b47c5de5b8817ace7d56953a334bc4.png

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.09.2020 o 10:20, Spiter napisał:

Damian Piotr D.

Przygotowałem coś wedle Twoich uwag ? Mam nadzieje że wybierzesz którąś z tych propozycji ?

mloft_3.thumb.jpg.bc526947f6d4e7e244441a94d6ba5382.jpg

mloft_4.thumb.jpg.e21e940bcf211b7071dd2dad91d35beb.jpg

mloft_5.thumb.jpg.ee53c7dea49d94aba082a4ece545f814.jpg

mloft_6.thumb.jpg.6548ebfedfcff1c2b5235ac952156274.jpg

graffinity_sygnature.png.b8b47c5de5b8817ace7d56953a334bc4.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze kilka osób na priv ma cos podesłać, byc może jeszcze ktoś się zgłosi w temacie. Termin do 23, jeżeli ktoś byłby chętny to przedłużę o kilka dni/tydzień. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.