Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Sevenserve - logo firmy web-deweloperskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: programowanie, web, software, strony internetowe itp

Dodatkowe informacje:

Kolory – Złoty, zielony, czerwony, niebieski (Coś z tych kolorów albo wszystkie jakaś kombinacja ładna lub własna propozycja)

Zawartość logo – Myślałem o czymś z 7 by się pojawiał tam motyw 7 np. 7serve lub 7 Sevenserve już do własnej interpretacji to zostawiam i inwencji twórczej fajnie by było jak był jakiś motyw związany z działalnością firmy (programowanie) jakiś znak typu { } < /> [ ] i pod główną nazwą można by zostawić miejsce na jakiś slogan który postaram się wymyślić szybko lub na razie można bez.

Dodam iż rozchodzi się o profesjonalne podejście więc i umowę o przekazanie praw autorskich.

Kwota wynagrodzenia: Do ustalenia

Sposób wynagrodzenia: PayPal / Przelew

Termin wykonania: 25-09-2020

Kontakt: Forum, priv. mail(tomaszt@hotmail.nl)

Edytowane przez Titson
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Tiamin Nie wymagam profesjonalnego podejścia za 200zł ? Może i jestem Polakiem lecz firmę prowadzę za granicą i nie mam problemu by zapłacić np 500zł za logo czy 700  lub więcej lecz wiadomo iż logo musi być i danej kwoty warte.

Edytowane przez Titson
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Już zlecenie wykonane wykonał @Adipe poprzez drogę mailową.

Wątek do zamknięcia.

@Picolor Widełki przy innej pracy w takim razie podam lecz po poście wyżej można było się domyśleć jakie są widełki. Widziałem po portfolio też że robisz Web Design jeśli masz ochotę na jakaś współpracę to odezwij się na priv lub maila to jakaś praca się pewnie znajdzie.

P.s nie jestem zleceniodawcą co oszczędza na dobrych pracach plus lubię dawać premię ?

Edytowane przez Titson
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.