Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

LOGO Sali bankietowej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla sali bankietowej

Tematyka:  Sala bankietowa

Dodatkowe informacje: Będzie to sala weselna, bankietowa  i konferencyjna

Nazwa restauracji : POGODNA

logo musi składać się z głównego napisu POGODNA i na dole : Sala weselna, bankietowa i konferencyjna

- kolorystyka dowolona choć ostatnio podobają mi się; niebieskie tło, żółty napis - ale to niekoniecznie, jak wspomnialem kolorystyka dowolna. Myślałem o tym, żeby np jak jest litera O dać w środku widelec i nóż. - Albo O z promieniami słońca (?) albo promienie plus sztućce w środku ale to tylko moje jakieś wymysly ? Ogólnie sztućce mile widziane na logo.

Logo lub jego wariacje będą prezentowane na: szyldzie przed wejściem, karcie menu, kontach social media, 

Kwota wynagrodzenia: 150-200 PLN netto

Sposób wynagrodzenia: przelew 

Termin wykonania: 5 dni

Kontakt: e-mail: michal90true@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo damy znać, które logo wybraliśmy ? czekamy na kolejne propozycje. Do 10 października chcielibyśmy juz zamknąć temat. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za podjecie się pracy i zaoferowania swojej propozycji. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, stokies napisał:

Niedługo damy znać, które logo wybraliśmy ? czekamy na kolejne propozycje. Do 10 października chcielibyśmy juz zamknąć temat. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za podjecie się pracy i zaoferowania swojej propozycji. 

Super informacja ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.