Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Baner na Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Baner na Youtube

Tematyka: Gry wideo (FPS)

Dodatkowe informacje: Miałby to być kolarz złożony z charakterystycznych przedstawicieli danych gier wideo, np. człowiek w białej koszuli i krawacie z gry PUBG, ktoś z Rainbow Sixa, CS:GO, Battlefield 1, Battlefield 4 i tym podobne (generalnie z gier typu FPS, bo mój kanał będzie poświęcony właśnie strzelankom), oni byliby usytuowani od lewej strony baneru, im bliżej środka tym bardziej baner stawałby się wyblakły, na środku słowa Wojciech Sasky i dalej na prawo analogicznie jak od lewej, z tym, że znajdowaliby się tam charakterystyczni przedstawiciele gier na których się wychowywałem np. CS 1.6, Wolfenstein Enemy Territory, Call of Duty 2, Battlefield 2, Battlefield 3, Call of Duty 4 itd. Pod nickname'em można by dodać jeszcze powiedzmy 3 hasła opisujące kanał. Wymiary baneru to 2560:1440. Chciałbym żeby jego kolory były żywe, a nickname ładnie pasował do całości. Jeśli ktoś z Państwa ma jakaś fajną dodatkową wizję to proszę się nie ograniczać tym co napisałem.

Kwota wynagrodzenia: 100zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Do końca października

Kontakt: sitek.woj@gmail.com lub tutaj

Edytowane przez WojciechSasky
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.