Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logotyp, oraz favicon dla serwera gry online.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy

Logotyp, oraz favicon dla serwera gry online.

Tematyka:

GTA San Andreas, Multi Theft Auto San Andreas, Multiplayer.

Dodatkowe informacje:

Projekt serwera nazywa się "Lost Heaven Role Play". Styl nowoczesny, minimalistyczny. Świetnie by było, gdyby to była grafika wektorowa.
Dla przykładu, inspiracji, proszę spojrzeć na wygląd logotypu programu "Visual Studio Code". Kolorystyka dowolna. Zdaję się na pomysł autora logotypu.

Kwota wynagrodzenia:

Do 100 PLN.

Sposób wynagrodzenia:

Przelew tradycyjny, przelew BLIK.

Termin wykonania:

Brak terminu wykonania.

Kontakt:

Prywatna wiadomość, lub adres e-mail: zamaskowany1eda9e4@gmail.com
W przyszłości, chciałbym nawiązać współpracę z autorem pracy, którą wybiorę.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, po prostu potrzebuję logotypu i nie narzucam sztywnego terminu wykonania. Jeżeli ktoś się podejmie zlecenia, będzie miał sporo czasu na wykonanie go, oraz na wszelkie konsultacje co do wyglądu.

Mogę poprawić termin wykonania na jutro, na trzy dni do przodu, lub na przyszły tydzień i co to zmieni? Nagle wszyscy rzucą się do pracy i będą tworzyć logotyp? Pewna osoba napisała do mnie prywatną wiadomość, a ja jej odpisałem i czekam na efekty. Liczę na większą ilość propozycji, aby było z czego wybierać. Chyba, że wykonana praca będzie satysfakcjonująca. To, czego oczekuję, zawarłem w dodatkowych informacjach.

Gdyby mi nie zależało na zleceniu, to nie zredagowałbym treści do tematu, tylko bezpośrednio odezwał się do jakiegoś grafika.
Szukanie problemu tam, gdzie go nie ma.

Edytowane przez NoSugar
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.