Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

[Wykonam] Strony internetowe i grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Parę słów o mnie:

Cześć, mam na imię Adam, mam 20 lat i aktualnie mieszkam w małej miejscowości 7 km od Rzeszowa. Tworzeniem stron internetowych interesuje się już od 5 lat, ale tak na poważnie zacząłem o tym myśleć pod koniec 2019 roku - to wtedy zacząłem bardziej intensywną naukę w tym kierunku. Natomiast grafiką komputerową zajmuje się od kwietnia 2020 roku.

Poznane technologie i programy których używam:

Na dzień dzisiejszy poznałem HTML, CSS, SCSS (te trzy na poziomie zaawansowanym) i podstawy JavaScriptu, którego cały czas się uczę. Do kodowania stron używam VS Code, natomiast do grafiki komputerowej photoshopu. Aktualnie uczę się obsługiwać Figme, abym mógł się na nią przenieść.

Moja oferta:

1. Strony internetowe:

- Statyczne strony internetowe (bez CMS - systemu zarządzania treścią),

- Strony internetowe al'a portfolio,

- Wszystkie wykonane przeze mnie projekty są responsywne (RWD) - co znaczy, że dopasowują się do każdego urządzenia,

- Projekty koduję zasadą Mobile First Design (czyli, że zaczynam kodowanie strony od urządzeń mobilnych - co pozwala mi później łatwiej i szybciej skończyć projekt).

2. Grafika komputerowa:

- Wizytówki,

- Bannery,

- Loga (o ile nie wymagasz zbyt wiele, bo nie jest to moja mocna strona, ale jak chcesz proste logo to jak najbardziej je wykonam),

- Ulotki,

- Plakaty,

- Obróbka, korekta, retusz zdjęć fotograficznych,

- Nie wykonuję layoutów stron internetowych.

3. Produkcja beat'ów:

- Od niedawna interesuje się również muzyką. Swoją drogę zacząłem od produkcji beat'ów. Jeśli poszukujesz osoby, która mogłaby dla Ciebie wykonać beat w przystępnej cenie, ale też nie oczekujesz zbyt wiele od beat'u to zapraszam do kontaktu - na pewno się dogadamy.

Kontakt

E-mail: biznes.adamrydza@gmail.com

Facebook: (link znajdziesz na moim portfolio, które podaję poniżej)

Portfolio: Kliknij Tutaj

Web Developer  /  Grafik Komputerowy  /  Producent Beat'ów

Informacje o mojej ofercie znajdziesz na moim portfolio: https://adamrydza.pl/

Przed skontaktowaniem się ze mną zapoznaj się z poniższymi zasadami:

- Nie odpisuję na wiadomości typu "Cześć". Pisząc do mnie od razu przejdź do sedna sprawy.

- Bezpłatnego supportu udzielam tylko w przypadku prac, których jestem autorem.

- Skontaktować się ze mną można poprzez e-mail lub facebook'a (znajdziesz je na moim portfolio).

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam ci małą uwagę iż wpisałeś "Web Developer" jest pojęciem ogólnym z posta wynika iż zajmujesz się Front-end'em więc wprowadzasz potencjalnego zleceniodawce w błąd którym bym mógł być nawet ja z swoją firmą która aktualnie szuka Front-endera iż jak tez z postu wynika nie zajmujesz się Back-end'em i tym bardziej nie jesteś Full-stack'iem.

To takie małe uwagi plus mały protip masz domenę załóż pod nią maila będzie bardziej profesjonalnie ?

P.s z tego co widziałem nie masz założonej firmy więc nie jesteś w stanie wystawić faktury VAT fajnie by było byś to dodał iż jako potencjalny klient z zagraniczą firmą jak bym chciał ci zlecić zlecenie np na grafikę czy część projektu w zakresie Front-end'u stracił bym dla mnie cenny czas!

Nie miej nic za złe po prostu małe tipy byś w przyszłości wiedział jak zrobić dobre wrażenie na potencjalnym kliencie który się zna na temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Titson napisał:

Dodam ci małą uwagę iż wpisałeś "Web Developer" jest pojęciem ogólnym z posta wynika iż zajmujesz się Front-end'em więc wprowadzasz potencjalnego zleceniodawce w błąd którym bym mógł być nawet ja z swoją firmą która aktualnie szuka Front-endera iż jak tez z postu wynika nie zajmujesz się Back-end'em i tym bardziej nie jesteś Full-stack'iem.

To takie małe uwagi plus mały protip masz domenę załóż pod nią maila będzie bardziej profesjonalnie ?

P.s z tego co widziałem nie masz założonej firmy więc nie jesteś w stanie wystawić faktury VAT fajnie by było byś to dodał iż jako potencjalny klient z zagraniczą firmą jak bym chciał ci zlecić zlecenie np na grafikę czy część projektu w zakresie Front-end'u stracił bym dla mnie cenny czas!

Nie miej nic za złe po prostu małe tipy byś w przyszłości wiedział jak zrobić dobre wrażenie na potencjalnym kliencie który się zna na temacie.

Dzięki za rady! Dostosuje się do nich ?

• Lubię to! 1

Web Developer  /  Grafik Komputerowy  /  Producent Beat'ów

Informacje o mojej ofercie znajdziesz na moim portfolio: https://adamrydza.pl/

Przed skontaktowaniem się ze mną zapoznaj się z poniższymi zasadami:

- Nie odpisuję na wiadomości typu "Cześć". Pisząc do mnie od razu przejdź do sedna sprawy.

- Bezpłatnego supportu udzielam tylko w przypadku prac, których jestem autorem.

- Skontaktować się ze mną można poprzez e-mail lub facebook'a (znajdziesz je na moim portfolio).

Odnośnik do odpowiedzi

Przykładowo, Twoje portfolio nie jest w pełni responsywne na żadnej rozdzielczości, w Twoim kodzie jest masa błędów, szczególnie w stylach, co powodują, że strona jest rozjechana i nie responsywna w 100%. Sprawdzane przykładowo na monitorze 4k, który używam do codziennej pracy przed komputerem, strona jest rozjechana, użyłem również specjalnej przeglądarki dla developerów, bo zwykły chrom nie dawał satysfakcji a jedynie potwierdził, że projekt nie jest RWD w 100%.

Odnośnik do odpowiedzi