Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo dla firmy hobbystycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Chciałabym zlecić wykonanie logo dla mojej firmy, która nazywa się Craft Square (część produktów wytwarzana jest "na kwadracie"). Póki co zakładam stronę/sklep na Facebooku i Instagramie. Poniżej pozostawiam moje wytyczne. W razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną. Pozdrawiam, Aga.

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Sklep z rękodziełem głównie home decor

Dodatkowe informacje: Na pewno chcę, aby kwadrat był głównym elementem logo, a fontem był googlowy "Cinzel". W swoich wyrobach używam farb akrylowych, fajnym akcentem byłaby np. litera C pociągnięta z pędzla, lub wirująca farba (wzór w załączniku). Nie wiem czy np. kwadrat pomalowany w ten sposób, czy tło pod nazwą firmy, lub sam napis, pozostawiam to dla wykonawcy. Kolory, które chciałbym aby zawierało logo (nie muszą być wszystkie): czarny, czerwony, biały, złoty. 

Kwota wynagrodzenia: 100-150 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: 7 dni

Kontakt: www.grafinity.pl

cs.png

CS.png

acrylic-color-swirl-or-similar-marble-twist.jpg

marble.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. 

Ciekawe propozycje, najbardziej trafia w mój gust póki co minimalizm @Filip360pk. Jest tam małe niedociągnięcie, które byłoby do poprawy, ale generalnie wstępnie mi odpowiada.

@Derox Sorrki, nie leży mi ten design, literka C też zbytnio odstaje od reszty.

@Blaza Ciekawe, pędzel trochę zbyt mocno wystaje z kwadratu i S jest mało intuicyjne, ale generalnie fajne, fikuśne. Jednak wycofam się z symboli pędzla/palety/wiaderka, przepraszam.

Preferowałabym usytuowanie nazwy jedno pod drugim, nie w ciągu. Fajnie też gdybym mogła zobaczyć logo w okręgu (tak jak wyświetla się w social mediach).

Dziękuję za propozycje, poczekam jeszcze na inne.

Aga.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Filip360pk Jeszcze się wstrzymuję, chcę zobaczyć inne propozycje.

@Trix Fajne, ale trochę przesycone różnymi elementami.

@jakub.rogala Podoba mi się. Bardzo zbliżone do pierwszej propozycji, mój drugi faworyt.

Czekam na jeszcze kilka pomysłów. Przysyłacie mi także na PW, cieszę się, że jest spory odzew 😊

P.S.

Interesują mnie te wszystkie wersje kolorystyczne: złoty na czarnym, biały na czarnym, czerwony na czarnym, czarny na białym, czerwony na białym, złoty na białym, biały na czerwonym, czerwony na białym.

Edytowane przez Aga93
Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Dziękuję wszystkim pomysłodawcom za udział w konkursie na logo. Najbardziej do gustu przypadło mi logo od użytkownika @jakub.rogala. Miałam wielki dylemat pomiędzy @Filip360pk, jednak ten wydaje mi się zbyt ekskluzywny jak na hobbystyczną działalność, być może skorzystam z Twoich usług w przyszłości przy otwieraniu kolejnego sklepu, tym razem z biżuterią 🙂.

Jestem na etapie finalizowania transakcji, po zakończeniu formalności zedytuję posta, aby można było zamknąć temat.

Dziękuję i życzę wszystkim twórczych i kreatywnych projektów 🙂

Pozdrawiam, Aga.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.