Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo + Header pod forum informatyczne / komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo oraz header

Tematyka: Forum informatyczne, komputerowe

Dodatkowe informacje: Chciałbym, aby header był prosty, pasujący pod dość prosty szablon Invision Community (tutaj podgląd szablonu) który jest w jasnej jak i ciemnej kolorystyce - aczkolwiek header sam w sobie ma być imo wszystko w ciemnej wersji. Logo bym chciał z powiewem świeżości, ale nie przekombinowane, które kojarzy się z tematyką komputerową. Stawiam na Waszą kreatywność.

• Wymiary headeru - 220 (wysokość), 1920 (szerokość HD)
  • Wymiary logo - 115 (wysokość), 260 (szerokość) ale wiadomo że wymiary loga mogą się różnić więc są to tylko liczby przybliżone.
  • Nazwa logo: SPACEPC.PL

Kwota wynagrodzenia: 150-200 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Jak najszybciej, ale dajmy na to 7 dni (albo i dłużej, zależy)

Kontakt: Prywatna wiadomość.

Edytowane przez vanillKa
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Troszku lepiej, ale to jeszcze nie to. Można zastosować małe litery zamiast dużych, pobawić się grubością czcionki (bardziej trafia w mój gust), dodać jakiś dyskretny slogan "Komputery naszą pasją" pod logiem z obramówką lub bez niej.. 

Dziękuje za propozycję 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, vanillKa napisał:

Podoba mi się, tylko czcionka jest za zwyczajna, wolałbym inną. Można się pobawić umiejscowieniem - sygnet u góry, napis spacepc na dole, zrezygnować ze sloganu.

spacepcpion.jpg

spacepcPION2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Temat uważam za zamknięty.

Wybrałem pracę @_jiaozi ze względu na swoją unikatowość, pomysł i końcowe wykonanie. Wyszło tak jakbym chciał, a sygnet będzie nową wizytówką mojego forum 🙂 

Dziękuje wszystkim za swoje propozycje, za poświęcenie swojego czasu, ale bezapelacyjnie wybrałem najlepszą, najbardziej unikatową wraz z czcionką pracę.

Pozdrawiam 🙂 

Edytowane przez vanillKa
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.