Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Zlecenie w toku Logo - marki odzieżowa dla dzieci/ sklep internetowy

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla nowej dziecięcej marki odzieżowej/ sklepu internetowego z motywem sarenki

Tematyka: nazwa domeny: wonderroe

Kwota wynagrodzenia: do 300zł / mozliwa dalsza współpraca

Sposób wynagrodzenia: przelew z fakturą lub bez

Termin wykonania: do końca listopada

Kontakt: piskorz.markiewicz@gmail.com

Dodatkowe informacje: Proszę o projekt logo, które miałoby znaleźć się na metkach, naszywkach i stronie sklepu internetowego z ubrankami dla dzieci. Ubranka będą przede wszyskim dla dziewczynek, ale nie chciałabym ograniczać się tylko do dziewczęcego wyglądu logo. Klientkami będą zapewne kobiety, matki, ciocie. Wzory będą głównie kwiatowe, ewentualnie motywy zwierzęce, blisko natury, lasu, wsi.  Kolory w logo maksymalnie dwa, raczej blisko ziemi: brąz, czarny, szary, grafit, rudy, granat, ciemna zieleń.  Chciałabym aby nie było zbyt skomplikowane, raczej czytelne, proste. W logo może pojawić się sarenka, coś związanego z lasem,  ale rozważę też oferty bez. Nie chcę aby sarna zdominowała litery, ma być raczej dodatkiem. Przede wszystkim czytelne: wonderroe/Wonder Roe lub pisane jedno pod drugim:

wonder

roe

Zastanawiam się nad wpisaniem logo w jakiś konkretny kształt, np okrąg lub sześcian. 

Termin wykonania: do końca listopada

Kontakt: piskorz.markiewicz@gmail.com

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za te propozycje. Jeśli miałabym coś zasugerować, to nie chciałabym aby logo było zbyt infantylne, ale też niezbyt agresywne. Podoba mi się minimalistyczny pomysł @Filip360pk, jednak rogi nie do końca przypominają mi sarnę. Wolałabym coś łagodniejszego, Sarna ma duże uszy a rogi tylko osobniki męskie, może szkic w tę stronę? Kolorystykę zmieniłabym na ciemny ciepły odcień brązu. 

Drugi projekt od @wisnievskikaroljest jednak za bardzo dziecięcy. Trzeba pamiętać o tym, że to rodzice kupują ubrania dzieciom, zatem jednak kierowałabym identyfikację marki do osób dorosłych.

Trzeci projekt od @marusteż ok, Ta głowa z profilu wygląda ciekawie. Kolorystyka totalnie do poprawy. Trzymajmy się kolorów blisko natury: ciemne brązy, beże, grafity. Na pewno trzeba zrezygnować z gwiazdek. Wolałabym aby pierwsze skojarzenie było z lasem, naturą. Tutaj raczej jest coś na wzór Disneya. 

Ale nie jest źle, jestem zadowolona i ciekawa kolejnych propozycji. 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was raz jeszcze. Dziękuję za te propozycje oraz te, które dostałam w mailu. Mam wiele przemyśleń i jednak chciałabym rzucić tu kilka zdjęć, które być może zainspirują. Przejrzałam adobe. Wybrałam kilka ciekawych grafik, które może uda się wykorzystać do stworzenia czegoś wyjątkowego. Nie chodzi mi o to aby skopiować 1 do 1 i podpisać piękną czcionką. Jeśli ktoś jest chętny, aby poświęcić więcej czasu choćby na próbny szkic, rysunek, proste kreski, będę bardzo wdzięczna. Nie zależy mi na tym aby logo powstało przez pobranie grafiki z adobe i doklejenia ramki lub napisu. Musi tworzyć całość z koncepcją marki i ze mną. A zatem... nazwa to Wonder Roe. Może być pisane razem lub osobno. Kolorystyka jak w lesie, najlepiej brązy, dopuszczam odcienie rudawe. Chciałabym aby pojawił się zarys sarny, może być tylko część głowy, uszy, małe rogi. Można wpisać całość w kształt koła lub sześcianu. Może ktoś wpadnie na coś jeszcze innego... w każdym razie dołączam kilka grafik z internetu plus moje bazgroły odrysowane od szklanki (nie umiem rysować)

20201119_191004.jpg

Screenshot_20201119-191951_Chrome.jpg

20201119_190951.jpg

20201119_190841.jpg

20201119_091257.jpg

Screenshot_20201119-065553_Facebook.jpg

20201119_091334.jpg

20201119_203736.jpg

Odnośnik do odpowiedzi