Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szablon produktowy

partyteam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Szablon do edytowania do dodawania w postach FB itp.

Tematyka: Sprzedaż online

Dodatkowe informacje: Sklep z zabawkami i gadżetami.

Kwota wynagrodzenia: 100-250zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Dwa tygodnie

Kontakt: Mail, gg, PW.

Witam, chciałbym poprosić o przygotowanie grafiki, którą można by było edytować w zależności od sytuacji. Może być w photoshop lub jakimiś innym programie w którym można by było edytować te dane jak zdjęcia, napisy i wprowadzane liczby. Ewentualnie jeżeli jest taka możliwość to nawet edytor ONLINE ale w tym przypadku dostęp musi być darmowy. Nie wiem czy Canva i inne tego typu pozwalają na takie operacje.

Chodzi o taki prostokątny banerek na którym będzie można umieścić kilka zdjęć produktu, jakieś cechy produktu, wyeksponowane miejsce na cenę oraz miejsce na wpisanie np liczby "-50%". Na samej górze też jakiś pasek gdzie można by było np coś w stylu " Dzień Kota "  czy "Black Friday 2020" itp.

Coś takiego jak nieraz jest na różnych reklamach na FB czy ogólnie w Internecie.

Sprzedaż opiera się głównie na zabawkach, gadżetach i akcesoriach domowych więc mogą być żywe kolory. Nie mam jakiejś konkretnej identyfikacji wizualnej na ten moment więc nie ma narzuconej kolorystyki.

Nie mam dokładnej wizji, liczę na interpretację jakąś. Śmiało można pytać o szczegóły tu lub w PW.

W dniu 28.11.2020 o 11:59, partyteam napisał:

Rodzaj pracy: Szablon do edytowania do dodawania w postach FB itp.

Tematyka: Sprzedaż online

Dodatkowe informacje: Sklep z zabawkami i gadżetami.

Kwota wynagrodzenia: 100-250zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Dwa tygodnie

Kontakt: Mail, gg, PW.

Witam, chciałbym poprosić o przygotowanie grafiki, którą można by było edytować w zależności od sytuacji. Może być w photoshop lub jakimiś innym programie w którym można by było edytować te dane jak zdjęcia, napisy i wprowadzane liczby. Ewentualnie jeżeli jest taka możliwość to nawet edytor ONLINE ale w tym przypadku dostęp musi być darmowy. Nie wiem czy Canva i inne tego typu pozwalają na takie operacje.

Chodzi o taki prostokątny banerek na którym będzie można umieścić kilka zdjęć produktu, jakieś cechy produktu, wyeksponowane miejsce na cenę oraz miejsce na wpisanie np liczby "-50%". Na samej górze też jakiś pasek gdzie można by było np coś w stylu " Dzień Kota "  czy "Black Friday 2020" itp.

Coś takiego jak nieraz jest na różnych reklamach na FB czy ogólnie w Internecie.

Sprzedaż opiera się głównie na zabawkach, gadżetach i akcesoriach domowych więc mogą być żywe kolory. Nie mam jakiejś konkretnej identyfikacji wizualnej na ten moment więc nie ma narzuconej kolorystyki.

Nie mam dokładnej wizji, liczę na interpretację jakąś. Śmiało można pytać o szczegóły tu lub w PW.

Nie wiedziałem, że nie można edytować postów swoich więc podaje dodatkowe informacje  zgodnie z prośbami.

Coś np ala takie coś:  Gdzie jest jakieś tło kojarzące się z bajkowością, zabawkami, gadżetami. Jakieś miejsce na napis akcji jak np właśnie Zima z Naszym sklepem, Albo Mikołaj Poleca! itp: Tylko gdzieś zboku ujęte też miejsce na podanie kilku cech produktu/ ów.

119058187_850789982122361_43954593524604

117548420_829799484221411_41813807277328

Tu np można kilka na siebie nałożyć i to też fajnie wygląda.

83549934_695369150997779_794606864442798

82100382_688092328392128_369011554714963

Oczywiście to tylko inspiracje, nie chodzi mi o kopię 1 do 1.

Przy okazji chętnie Was zapytam gdzie można zdobyć tego typu darmowe lub płatne ikonki jak takie, które też mógłbym dodawać na takie grafiki czy to związane ze świętami, latem lub poprostu zabawkami, autka drony itp.

https://www.google.com/search?q=santa+icon&tbm=isch&ved=2ahUKEwjL1PjJ86rtAhXVNuwKHRtGAM4Q2-cCegQIABAA&oq=santa+icon&gs_lcp=CgNpbWcQAzICCAAyBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB4yBAgAEB46BAgjECc6BQgAELEDOgoIABCxAxCDARBDOgQIABBDOgcIABCxAxBDOggIABCxAxCDAVCXJ1jRPmCxQGgAcAB4AIABoQGIAeUKkgEEMC4xMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=ljrFX8uxK9XtsAebjIHwDA&bih=654&biw=1366&client=firefox-b-d

https://www.google.com/search?q=rc+toys+icon&tbm=isch&ved=2ahUKEwia2vnO86rtAhUwuqQKHaBsDxwQ2-cCegQIABAA&oq=rc+toys+icon&gs_lcp=CgNpbWcQAzoCCAA6BggAEAcQHlDeygNYtdgDYLvZA2gCcAB4AIABgwGIAf0HkgEDMC45mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=oTrFX9qFDbD0kgWg2b3gAQ&bih=654&biw=1366&client=firefox-b-d

Czy teraz rozjaśniłem lepiej?

• 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.