Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Program Photoshop nie może zapisać pliku - proszę o pomoc!


kkolodziej15
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Lowiczak,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Swoją przygodę z PS zacząłem niedawno, dlatego problem który dzisiaj opisuje może być banalny.

Tak czy inaczej wygląda on następująco.

Od maja pracuję na pliku .PSD, który sam wcześniej wykonałem. Do tej pory działało wszystko jak należy. Od kilku dni z jego zapisem jest super ale tylko do momentu w którym nie dodam do pracy warstwy ze zdjęciem (w tym przypadku mapy - zaznaczonej w warstwach).

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Wtedy program przy próbie zapisu w jakimkolwiek formacie wyświetla informacje o braku takiej możliwości z powodu błędu programu:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

dodam tylko, że gdy usunę warstwę o której mowa, problem znika. Próbowałem już dosłownie wszystkiego i nie mam pojęcia jak tego się pozbyć i oczywiście zapisać plik. 

Bardzo proszę o pomoc, próbowałem wszystkiego na co wpadłem i co w mojej mocy jednak na programie się nie znam, ogarniam jedynie podstawowe funkcje (do tej pry mi wystarczające)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+

Może plik jest popsuty? czasami takie problemy się zdarzają. Ja niegdyś przy słabym komputerze jak używałem Adobe XD, dodawałem zdjęcie do projektu, to mi się wykaszał cały program, i tak kilka razy.

A próbowałeś może utworzyć nowy projekt psd i przekopiować pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się i rozwiązanie problemu... na forum Adobe sprzed 2 lat ?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

 

12 godzin temu, tanuki napisał:

 próbowałeś może utworzyć nowy projekt psd i przekopiować pliki?

Przy kopiowaniu tej nieszczęsnej warstwy ten sam komunikat się pojawiał, w zasadzie przy jakichkolwiek działaniach na tej warstwie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

1. Proponuje zrobić nowy pusty projekt i dodać do niego tą mapę oraz zapisać i sprawdzić czy to wina uszkodzonego pliku mapy.

2. proponuję użyć kompresora zdjęć i zoptymalizować/naprawić to zdjęcie z mapą

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.