Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo na prężnie działający profil instagramowy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, posiadam już logo jednak jestem ciekawa czy można stworzyć coś jeszcze bardziej ciekawego a jednocześnie nieprzesadzonego, dobrze widocznego zwłaszcza na miniaturkach : prowadzę konta na instagramie.

Załączam obecne logo. Logo to rysunek na wizytówce. Podpis jest potrzebny. Chyba, że logo będzie super charakterystyczne, wtedy mogę z niego zrezygnować. 

Zajmuje się makramami. Większość miniaturek konkurencji to ilustracje makram. Nowe logo nie może być podobne do przeciętnego konta każdego zaczynającego przygodę z makrama. Zadnych kwiatków 🙂

Kolory stonowane, jeden mocniejszy akcent dozwolony. Musi się kojarzyć z rękodziełem. Lubię motyw dłoni. 

IMG_20201113_150510_839.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Bez-nazwy-1.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.