Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

[płatne 350zł] Logo firmy budowlanej + wizytówka

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo firmy budowlanej + wizytówka

Tematyka: firma zajmująca się tynkami, wylewkami maszynowymi oraz elewacjami

Dodatkowe informacje: Nazwa firmy MG Budownictwo. Interesuje mnie proste, minimalistyczne logo, bez zbędnych udziwnień (domki, dźwigi itp. 🙂). Kolory najlepiej ciemny szary + ciemny niebieski.  Wizytówka też prosta, klasyczna z przodu Logo. Z tyłu dane kontaktowe nazwa firmy oraz wymienione usługi. Kolory wizytówki czarny, biały szary, ciemny niebieski. Styl minimalistyczny. Możliwa dalsza współpraca - wykonanie strony internetowej oraz modyfikacje już istniejących stron.

Kwota wynagrodzenia: 350zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 2 tygodnie

Kontakt: forum

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, CODEV napisał:

Oj, nie widziałem tego wcześniej, kompletny przypadek. Nie wiem jak sprawdzić kto był pierwszy, ale na wszelki wypadek wycofuję swoje propozycje. Proszę zleceniodawcę o nie branie ich pod uwagę. Najprawdopodobniej prześlę nową propozycję.

Dzięki za czujność 😁

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
W dniu 8.02.2021 o 10:15, CODEV napisał:

@maciek701@FINCH Design Proszę podesłać ten logotyp tutaj

Z tego co zrozumiałem to zleceniodawca liczył, że przedstawię jeszcze jakąś propozycję i w ciemno chciał mi zaufać, ale niestety nie mam czasu na kolejne projekty, więc nie wiem co dalej z tematem. W każdym razie logo "splagiatowane" na pewno nie zostanie wykorzystane.

Mam nadzieję, że zleceniodawca sam się wypowie.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Rozumiem, że nie mogę wybrać logo użytkownika FINCH Design, ponieważ już takie istnieje. W takim razie moja decyzja to logo użytkownika wrobel, które przesyłam poniżej. Proszę o kontakt.

pozdrawiam

MG

mgbudownictwo_logo.jpg

Odnośnik do odpowiedzi