Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Wybór programu do webdesignu


majster1231
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Marek,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem początkujący i potrzebuje porady jaki program wybrać do webdesignu? Najlepiej by był darmowy. Chciałbym również zaznaczyć, że chcę wykonać tylko jedną stronę www. Nie będzie posiadała nie wiadomo jak skomplikowanych rzeczy. No w każdym bądź razie proszę o polecenie czegoś. Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem poradniki na yt odnośnie Adobe XD i wydaję się być w miare prosty. Problem w tym, że kosztuje na miesiąc około 12 euro. Nie chce mi sie bawić w żadne cracki itd. chciałbym legalny program. Jest coś darmowego?

Edytowane przez majster1231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+

Ja powiem tak,  ciężko stwierdzić który program jest najlepszy do UI/UX lub projektowania stron, ponieważ jeden program ma bardziej rozszerzone narzędzia od drugiego.

Używając Adobe XD od początku powstania, stwierdzam, że program jest przyjemny do użytku, ale tylko jeśli używasz Creative Suite i aplikacji typu Ilustrator, Photoshop, które ze sobą współgrają w jakiś sposób i workflow jest obłędny.

Jeśli nie używa się CC, to niestety Figma, która jest zajebista pod wieloma względami jeśli chodzi o samo projektowanie UX, ponieważ ma rzeczy i funkcje, których Adobe XD nie ma a są bardzo przydatne, które według mnie mogłyby być zastosowane w obydwóch aplikacjach.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.