Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Poszukuję rysownika/szkicownika do webmasteringu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję szkicownika/rysownika do webmasteringu.

Obowiązek prac to wykonywanie zleceń nadesłanych przeze mnie.

W tej ofercie warte uwagi jest to, że nie wymagam cudów nie wiadomo jakich.

Szkicownik/rysownik powinien wykonać na kartce papieru szkic logo lub logotypu lub bannera.

Będziemy brać udział w różnych zleceniach organizowanych na tym forum.

Co nieco potrafię przełożyć ze szkicu na xcf narzędziem ścieżki lub innym ale gorzej z wymyślaniem tego u mnie.

Prowadzę na bardzo podstawowym poziomie stronę internetową (mogę podesłać link w wiadomości prywatnej).

Prace wykonane należy zeskanować skanerem np. w drukarce i podesłać do mnie na maila lub Facebook Messenger lub poprzez inną formę kontaktu.

Może być to początkujący szkicownik/rysownik, który chciałby się nieco sprawdzić.

Planuję wspólne zarobki na poziomie fifty-fifty, czyli pół na pół. Myślę że na początku naszej współpracy to uczciwa oferta.

Sam wracam do grafiki komputerowej po wielu latach. Jestem samoukiem i staram się robić wszystko tak, aby nie było plagiatu i wszystko było legalnie.

Nie posiadam firmy, ani żadnej innej działalności gospodarczej, ale w tych czasach do pewnej kwoty zarobkowej nie jest to już wymagane.

Jeśli jest ktoś chętny i chciałby nawiązać ze mną współpracę to zapraszam do dalszego kontaktu.

Prace powinny być proste i czytelne bez żadnych udziwnień w tej kategorii zleceń. Ale powinny być kreatywne i niepowtarzalne (tzn. nie kopiowane).

Zapraszam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Nieaktualne, temat raczej nie wypali chyba że masz jakąś propozycję współpracy. Mogę dać ci 1 zlecenie, aby zobaczyć co z tego wyniknie.

[Miałem już jednego chętnego]

Ale zlecenia powinny być wykonywane w bardzo techniczny i równomierny sposób.

Skontaktuj się ze mną pod adresem damianrut89 [małpa] gmail [kropka] com

Abyśmy mogli dalej porozmawiać. Już o detalach.

Odnośnik do odpowiedzi