Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Rangi Graficzne/Ikona Działu/Ikonki Trofea i Medale

C4US

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Rangi Graficzne
Tematyka: Cheaty
Dodatkowe informacje: Potrzebuję rang graficznych z wyglądu i tematycznie pasujących pod forum Cheats4Us.pl. Wymiary są do ustalenia przed grafika, ale nie większe niż 150, najlepiej coś okolice 140 szerokości. Proszę o wykonanie tylko 1 rangi na chwilę obecną.
Kwota wynagrodzenia: +50zł
Sposób wynagrodzenia: Przelew/PayPal
Termin wykonania: 05.03.2021r.
Kontakt: Prywatna wiadomość - Discord: xAdr1an#0001

Przykładowa praca co mi się podoba, ale fajnie jakby grafik dodał coś od siebie lub wymyślił coś nowego pasującego do forum oraz jego stylu

Spoiler

0KZC0FX.png

-------------------------------------------------
Rodzaj pracy: Ikona działu
Dodatkowe informacje: Potrzebuje ikonki działu pasującej do kolorystyki i tematyki forum. Myślałem nad takim kółkiem w środku sygnet a ten blask dookoła jako gif, że powiększa się i zmniejsza - , ale jestem otwarty na nowe ciekawsze propozycje. Liczę na kreatywność grafika. Wymiary 64x64 najwyżej się zmniejszy.

Spoiler

QbZTQxm.png

Kwota wynagrodzenia: +50zł

-------------------------------------------------
Rodzaj pracy: Ikonki do Trofeum i Medale
Dodatkowe informacje: Potrzebuje około 10 rodzajów ikonek pod trofea i medale o wymiarze 32x32, ale można je zrobić większe to się je zmniejszy w kodzie (dla wygody grafika po prostu większe). Jeśli w rangach graficznych była by ramka to prosiłbym by tutaj również ona była i do siebie pasowały. Proszę na razie o zrobienie tylko jednej ikonki, jak się spodoba to dorobi się więcej. Przykładowe ikonki co mi się podobają, ale jestem otwarty na nowe ciekawe propozycje.

Kwota wynagrodzenia: +50zł 

Edytowane przez C4US

• Mod

Zabronione jest WYSYŁANIE propozycji na prywatną wiadomość, ale jak zleceniodawcy spodobał się projekt któregoś grafika i napiszę do niego na prywatną wiadomość o ewentualnej dalszej współpracy to, to jest zabronione też?

• Lubię to! 1

• 3 weeks later...
  • Mod

@C4US Aktualne czy zamykać?

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.