Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Minimalistyczny logotyp oraz projekt opakowania

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rodzaj pracy: Logotyp oraz wstępny projekt opakowania

Tematyka: Minimalizm / przyprawy / orzechy

Dodatkowe informacje: 1. Logotyp - prosty, czarny na białym tle (choć jeśli masz świetny, inny pomysł dot. kolorów - chętnie zobaczę), będący jedynie nazwą marki "pikante" z małych liter. Marka zajmować się będzie sprzedażą przypraw oraz orzechów, choć nie wykluczam poszerzania działalności o inne artykuły. Musi kojarzyć się z minimalizmem. Firma pokrywać będzie całość wytworzonego w transporcie śladu węglowego oraz używać opakowań w 100% biodegradowalnych - najparwdopodobniej nie będzie mieć to żadnego przełożenia na logotyp, luźno rzucam dla inspiracji. Nie planuję wykorzystywać sygnetu nigdzie, ale jeśli w przyszłości miałby powstać, to byłaby to pierwsza litera nazwy (tą samą czcionką) oraz kropka bądź inny bardzo delikatny element "zdobieniowy".

2. Projekt opakowania. Z autorem najlepszego projektu chciałbym nawiązać długofalową współpracę polegającą na zaprojektowaniu wszystkich opakowań których wygląd będzie bardzo konsekwentny, również minimalistyczny i maksymalnie dwukolorowy (tło + napisy / wizualizacje). Jako przykład chciałbym zobaczyć projekt 100g opakowania doypack z nadrukiem dla czosnku granulowanego. Na opakowaniu powinno znaleźć się miejsce na informacje takie jak: skład, data minimalnej przydatności, rekomendowany sposób przechowywania, BARDZO krótka informacja dot. zastosowania, dane firmy. Jest to koncept, więc nie wszystkie przepisy prawne dot. znakowania muszą być spełnione.

Zależy mi na przeniesieniu praw autorskich logotypu / loga / pracy / jakkolwiek to nazwiemy.

Kwota wynagrodzenia: 150 pln

Sposób wynagrodzenia: dowolny, preferowany przez autora

Termin wykonania: 31/03/2021, choć w przypadku znalezienia satysfakcjonującej pracy decyzja może zapaść wcześniej.

Kontakt: forum / mail z profilu

Edytowane przez heaton124@gmail.com
Odnośnik do odpowiedzi

@CODEV wersja lowercase super, fajny nieprzesadzony twist z tą literą "e". Uppercase trochę mniej mi się podoba, ale zdecydowanie nie jest zły. Czy mógłbym zobaczyć projekt "doypacku", o którym wspominałem? Na 90% opakowania będą w kolorystyce brązowej, tzn. takiej. Mimo że technologia pozwala na tworzenie biodegradowalnych opakowań w dowolnym kolorze, to chyba wciąż ten kojarzy się z 'ekologią' jako taką.

Odnośnik do odpowiedzi

@FrtxFlexdziękuję za propozycję, choć bardziej podoba mi się w tym momencie projekt @CODEV. Bardzo chciałbym, aby prace zawierały zarówno logotyp jak i projekt opakowania - tak jak wspomniałem, chciałbym współpracować z grafikiem długofalowo, dlatego zależy mi na wizji opakowań / designu na produktach / etc.

Nie musicie sugerować się definitywnie kwotą zawartą w zamówieniu, bo o ile rzeczywiście jest to opłata za pracę opisaną w zamówieniu, o tyle bardzo liczę na nawiązanie dalszej współpracy.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzień dobry, 

Wychodzę z moją propozycją na projekt logotypu i opakowania. Wszystko musiałoby być zrobione mega spójnie, tak aby seria produktów była kojarzona na półkach. Ten sam szablon opakowań, odpowiednio dobrane ilustracje. Mam również pomysł na kreatywne zapełnienie tyłu. Bardzo fajnie byłoby popracować długofalowo przy tym projekcie.

Wszystkiego dobrego,
Kamil 

pika_1.jpg

pika_2.jpg

Edytowane przez KamilG
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, chciałbym Panu przedstawić dwie propozycje logotypu oraz projekt opakowania. Jeśli projekt okaże się dla Pana najlepszym jestem otwarty na możliwości zmiany loga czy opakowania oczywiście.

Pozdrawiam serdecznie SlideART - Maciej Krasucki

pikante_logo.jpg

pikante_logo_2.jpg

pikante_opakowanie.jpg

• Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Informacje takie jak zastosowanie, dane producenta itp. polecam umieścić z tyłu opakowania. Skoro chcemy zachować minimalistyczny projekt, to zachowajmy 🤠 Na przodzie byłoby zbyt dużo informacji. Jedna z wersji logo jest w kolorze ekologicznej zieleni, aby było dobrze kojarzone z marką.

Zaprezentowałem od razu pomysł na znak, o którym było wspominane. W tle opakowania jako drobny smaczek jest właśnie użyty duży obrys znaku wychodzący aż za obszar opakowania.

logo_pikante.thumb.png.d51d8c71e374ba23135d54ad5afd7f52.png

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim,

po pierwsze - WIELKIE dzięki za wszystkie prace, są przecudowne i żałuję że nie potrzebuję wszystkich.
co do szczegółów: @_jiaozito jakieś kompletne mistrzostwo pod każdym względem, choć z kropki na końcu logotypu muszę z bólem serca zrezygnować - bliski znajomy z innej branży ma zbyt podobny i chyba chciałbym uniknąć aż takiej zbieżności. logotyp @CODEVtak mi się opatrzył że chyba i tak zdecyduje się pójść z tą opcją. jeśli chodzi zaś o opakowanie, to grafika (wizualizacja) i ogólna koncepcja @Promote(poza zbyt dużą ilością tekstu na dole, ale to i tak pierwowzór) podoba mi się najbardziej, choć nie ukrywam że projekt@Damianteż bardzo mocno do mnie trafia...

raczej w najbliższych dniach podejmę decyzję, bo trochę cały proces przyspieszył i chciałbym zamawiać opakowania jak najszybciej, więc daję znać że nie będę raczej czekać do końca miesiąca, a nawet najprawdopodobniej podejmę wszystkie decyzje w poniedziałek najpóźniej.

Dzięki bardzo za KAŻDĄ pracę.

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim ponownie,

zdecydowałem się finalnie pójść z opcją logotypu @_jiaozi i z tym samym grafikiem (w przypadku dogadania się) chciałbym nawiązać współpracę, by nie rozdzielać logotypu oraz dalszej współpracy na dwie osoby. Raz jeszcze dziękuję za wszystkie nadesłane prace - podziwiam umiejętności każdego z Was.

• Lubię to! 2
  • Super! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.