Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Zlecenie Ukończone Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: CS:GO (serwis boostingowy)

Dodatkowe informacje: Zależy mi aby logo nawiązywało do tematyki czyli CS:GO.  Najlepiej aby było w dwóch wersjach kolorystycznych czyli biel oraz czerń. Dobrze gdyby obok loga znalazła się również nazwa strony czyli CSGO-Boost.pl 

Kwota wynagrodzenia: do 200 zł. 

Sposób wynagrodzenia: przelew/blik

Termin wykonania: 18.03.2021

Kontakt: wiadomość prywatna 

Odnośnik do odpowiedzi

Ładna praca aczkolwiek to nie jest to czego bym oczekiwał, czekam na kolejne propozycje. Zależało by mi aby praca zawierała ikonę CS:GO bo to jest temat przewodni serwisu który lada moment wystartuje. Fajnie gdyby grafik wykazał się kreatywnością i pokombinował coś z umieszczeniem nazwy serwisu obok logo. Tak aby przyciągało oko oraz zapadało na długo w pamięci. 

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Podsyłam moją propozycję. Wydaję mi się, że przyciąga oko i jest atrakcyjna. Nawiązuje do boostu i gry. Oczywiście jest wektorowa. 

Pozdrawiam
Kamil

csgo_boost.png

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam, przedstawiam dwie propozycje ode mnie. Oba loga są wykonane wektorowo. Karambit zrobiony w pełni przeze mnie. 

Jeżeli chodzi o ułożenie segmentów nazwy (csgo i boost) - można je dowolnie ustawić wedle uznania. Na życzenie możliwe też zmiany/poprawki. 

CSGO2LOGA.jpg

Dorzucam jeszcze 4 warianty, które wpadły do głowy:

CSGO2LOGA2.jpg

Edytowane przez Al Bambi
  • Wow! 1

sygna.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dziękuję wszystkim za propozycję. Najbardziej przypadły do gustu prace @Al Bambi i to z tym Panem skontaktowałem się w sprawie finalizacji zlecenia. Zlecenie uważam za wykonane. 

Pozdrawiam serdecznie. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.