Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Certyfikat autentyczności

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Rodzaj pracy: Certyfikat autentyczności

Tematyka: knifemaking

Dodatkowe informacje: Zajmuje się wykonywaniem noży. Chciałbym zacząć dołączać do moich noży 'certyfikat autentyczności' w którym wyszczególnione były by najważniejsze informacje o nożu. Nazwa modelu, stal z jakiej byłby on wykonany, twardość, materiały użyte do rekojesci itp. (wszystkie wymagane informacje widoczne są na załączoym 'projekcie'), załączam też moje logo które chciałbym aby było gdzieś wplecione w ten certyfikat. Dodatkowo na certyfikacie znajdą się 2 dodatkowe elementy: kod QR z linkiiem do filmiku na yt gdzie dokonuje testu twardości noża do którego załączony będzie dany certyfikat oraz miejsca na 'pieczęć' z moim logo odbitą w wosku. Potrzebował bym możliwość edytowania danego certyfikatu przed wydrukowaniem go w celu dodania kodu QR, każdy certyfikat będzie miał swój unikatowy kod QR.

Jeśli była by możliwość chciałbym aby wysokość ceftyfikatu nie przekraczała 10cm, gdyż tak szerokie są pudełka w których wysyłam noże. idealnie 10cm x 20cm lub szerokość strony A4 i żeby wydrukować 3 certyfikaty na jednej stronie A4, ale nie jest to absolutnie konieczne, zawsze mogę wydrukowane certyfikaty zwinąć i przewiązać jakąś wstążką.

Zależy mi na 'oficjalnym/użędowym' wyglądzie certyfikatu żeby klient myślał ze trzyma w rece dokument a nie świstek z kodem QR. Eleganckie/oficjalne ale nie przekombinowana stylistyka.

załączyłem zdjecia wizytówek ktore są dołączane do kazdego noża, moze bedą przydatne. 

cały tekst oraz informacje które powinny być zawarte na nożu są w pliku Certyfikat KM.pdf  w miejsca wykropkowane '_________' będe wpisywał informacje ręcznie 

Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia

Sposób wynagrodzenia: paypal/przelew

Termin wykonania: 20.03.2021

Kontakt: forum/mail (mkieblesz@gmail.com)

Dziękuje 🙂

knife2.png

LOGO_HQ.png

IMG-20210311-WA0002.jpg

20210314_121449.jpg

20210314_121508.jpg

Edytowane przez kmcustomknives
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.