Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Proste logo - płatne 60 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 😉

Prowadze motywacyjną stronę na instagramie @ide.do.celu , z racji że zbliża mi się 1000 obserwujących chciałbym zmienić swoje dotychczasowe logo. Przesyłam w załącznikach moje stare logo (można się wzorować). 

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: nowoczesność / motywacja

Dodatkowe informacje: Proszę o logo z wyraźnym napisem IDE DO CELU, w dwóch wersjach kolorystycznych - Czarne i białe. Oczywiście BEZ TŁA. 

Kwota wynagrodzenia: 60zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Nie mam jakiegoś określonego terminu myślę że do 25.03.2021. Chyba że nie będzie nic w 100% satysfakcjonującego to przedłużę.

Kontakt: pw, albo idedocelu@vp.pl

20201231_131651_0000.png

20210102_165758_0000.png

Odnośnik do odpowiedzi

Blaza ! Ciekawe,

A może napis IDE DO CELU, w pionie ? I może jakiś inny obrazek w propozycji by był. 

damcio

Jeszcze  możesz podsyłać inne propozycje

Odnośnik do odpowiedzi

Do 24.03 możecie podsyłać tutaj różne pomysły na loga, ulepszenia dotychczasowych itp.

Jak na razie nalepszym wydaje się pomysł - @paumé

25.03 wspólnie z pomocą innych osób wybiore jedno najlepsze 👌 

Pozdrawiam serdecznie i czekam jeszcze na propozycje.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

To ja może coś napiszę o słynnych " plagiatach" ludzie, odróżniajcie plagiaty a inspiracje, plagiaty są zrobione 1:1, a inspiracje możesz sie czymś zainspirować z internetu i po zmieniać coś według swojej wyobraźni. Gdyby ludzie patrzyli caly czas w internecie czy coś nie jest podobne do czyjejś pracy to napewno by sie znalazło podobnego do pracy osoby drugiej, niektóre prace są brane z grafik z licencją i drobne szczegóły zmieniają tak jak pan paume, wtedy oczywiście jest to plagiat, ale w takich grafikach, jednocześnie bym mógł powiedzieć, że praca damcioxa to też jest plagiat, bo jest wiele podobieństw w jego pracy, a bardziej w sygnecie, który jest zrobiony przez niego. Dziękuje.

Aronv.png.ce5bb0ce0ab4dc8d931f91e41a4f9b54.png

Odnośnik do odpowiedzi

A ja w sumie dorzucę 2 grosze bo naszła mnie refleksja mała, a co mi tam

Nie widziałem tej usuniętej pracy, może była plagiatem, nwm. Ale

3 godziny temu, tanuki napisał:

Nie, chodzi o rzekome przekopiowanie pracy z internetu.

rzekome? XD

Ale dobra, bo nie chciałem o tym. Ja odnośnie tej pracy:

W dniu 18.03.2021 o 17:23, 𝐃 𝐄 𝐊 𝐄 𝐑 𝐎 napisał:

ide do celu.png

Jeżeli już jako administracja/moderacja - jak zwał tak zwał, osoby z rangami - bierze udział w zleceniu, to kurcze, niech nie pozostawia pola do dyskusji w temacie oryginalności czy praw autorskich. Pierwsze lepsze wyszukanie w google "human walk icon" (klik) daje już w trzeciej propozycji praktycznie identyczną grafikę (klik i porównanie klik). Nie wiem, może jakimś cudem ten człowiek został narysowany od podstaw i po prostu znajduje się tutaj legalnie (kupno licencji, znalezienie bliźniaczej grafiki na otwartej licencji, cokolwiek), ale kurde. Jeżeli już stoimy na straży oryginalności, to już szczególnie administracja sprawująca nad nią pieczę, sama powinna stawiać na oryginalność w swoich pracach.

Tak, wiem, zlecenie za 60 zł. Tak, wiem, nikt do tego pewnie się nigdy nie przywali, a w przypadku dalszego rozrostu strony na ig i tak logo będzie pewnie zmieniane kolejny raz, tym razem na oryginalne. Ale gorący apel - niech od strony administracji nie będzie szajsu. 

• Haha 1

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, 𝐃 𝐄 𝐊 𝐄 𝐑 𝐎 napisał:

Jak wpiszesz w przeglądarkę kropka to wyskoczy kropka czyli jak osoba w pracy ma kropkę to plagiat, okej rozumiem.

Takim myśleniem daleko się nie zajdzie, no sorry XD

Po pierwsze, o plagiat nie oskarżam - może nie wybrzmiało to dostatecznie mocno. Chodzi mi o poziom, oryginalność pracy. Wiadomo, że sporo rzeczy już powstało - czy kropka, czy połączenie litery D z strzałką w prawo i nikt rozsądny nie będzie oskarżać o plagiat, kiedy całość utworu nie jest skopiowana. Z resztą, nie jestem prawnikiem specjalizującym się w prawie autorskim, w ogóle żadnym prawnikiem nie jestem. 

Po drugie, to co napisałeś to tak ogromne spłycenie tematu, że aż smutno mi jest odpisywać na taki tekst dłużej niż po prostu "XD". Ale dobra. Jak tak lubisz kropki to weźmy przykład tej marki - https://www.elemental8.com/ i zwróć uwagę najpierw na favicona. O NIE. TO SĄ DWIE KROPKI. Bez wypełnienia, ale się liczy chyba? No ale zanim zadzwonimy na policję, żeby przyjechała do Internetów można zobaczyć na całe logo. O, nabiera więcej sensu, to jest ósemka z nazwy. Jeszcze więcej sensu nabierze to, że firma została założona przez dwóch wspólników (skąd to wiem? Logo design love, ciekawa pozycja, jak wygrasz ten konkurs polecam zainwestować :D). Słowem - nawet najprostsze logo, składające się z podstawowych kształtów, może wyróżniać się oryginalnością, być na swój sposób unikatowe. 

No ale dobra, bo wychodzi to daleko poza temat, który chciałem poruszyć - poczułem się w obowiązku ten sarkazm z kropkami wyjaśnić. W miarę. Jeżeli jesteś gotów podpisać umowę o przeniesienie autorskich praw majątkowych do tej pracy - spoko, śmiało. Nie użyłeś kropki, jesteś bezpieczny. 

A nie, użyłeś kropki, głowa jest. No to dzwonimy do płokulatuly. W sensie no XD Chcę dobrze, zwracam uwagę na problem, jeśli go ignorujesz, masz takie prawo, co tam jakiś random będzie Ci tłumaczył. Oryginalność, sroryginalność. 

Sitll, tak, wiem że to tylko 60 ziko, ale ten temat jest ważny niezależnie od wynagrodzenia. 

• Lubię to! 2
  • Przykro mi 1

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Mod
Napisano (edytowane)

Szanuje za to że chciało ci się tyle pisać na prawdę nie chce się wdawać w żadną kłótnie możesz jeszcze pisać ja będę czytał 🙂

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do zleceń wykonanych. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Spoiler

ss5.png.19e750f0ee1f9d08b44de533580a0115.png.6fa710f8e000aebcda31932dae11d772.png.cef14ebbb242f338f454038a967d2d86.png.ff5c1395e68725898efed433d0b636be.png

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.p

Edytowane przez 𝐃 𝐄 𝐊 𝐄 𝐑 𝐎
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.